Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Ubytování v hostelech na exotických místech

Říkáte si, že cestování po exotických místech musí být nutné drahé? V době hospodářské krize se zřejmě každý zamýšlí nad cenou případné dovolené. Máme pro Vás vyňatek z nabídky hostelů v exotických destinacích za slušné peníze.

Začneme krásnou zemí - Islandem. Island a město Reykjavík. S nadsázkou se dá říci že díky krizi na Islandu je tato země o něco více dostupnější - alespoň finančně - než-li dříve.

Ubytovna, která nabízí příjemné ubytování na koleji, se nachází v samém srdci historického centra - ideální pro návštěvníky, kteří mají rádi noční život. Pokud preferujete klidnější způsob dovolené, tak i pro Vás má toto město co nabídnout. Vždyť přirozené geotermální lázně jsou jen kousek za městem a pro dobrodružnější typy, hostel spolupracuje s Icelandic adventure company!

 

Název hostelu: Reykjavik Backpackers Hostel. Cena je za pokoj na noc od cca. 510,- CZK. Objednat lze zde.

--------------------------------------------------

Chtěli jste už někdy vypadnout na malý tropický ostrov ? A co takhle tento ostrov?

Toto je ostrov Svaté Lucie v Karibské oblasti. Tento idylický ostrov se pyšní křišťálově čistou vodu, bílými písečnými plážemi a palmami, takže jde opravdu o útěk do tropů. Zatímco St Lucia je často navštěvovaná celebritami a těm rozpočet obvykle problémy nedělá, ty z nás, kteří se nemohou srovnávat s jejich příjmem a ubytovávat se v pěti hvězdičkových hotelech,mimochodem takových hotelů je tam dost, těm se může hodit ubytování v krásném Chalet La Mar Hostelu. Nachází se na kopci, a to 5min chůze od pláže. To je opravdu nádhera. A cena je přibližně 490,- CZK za dvoulůžkový pokoj na noc. Objednat lze zde.

--------------------------------------------------

A co takhle letět opačným směrem - tam kde vychází slunce. Míchá se zde atmosféra dálného východu a jeho kultury s moderním světem a ruchem velkoměsta. Mluvíme tu o zemí jejiž oficiální název je: "Zvláštní administrativní zóna Čínské lidové republiky" . A neoficiálně jej všichni známe jako Hong Kong.

Moderní ubytovna Yesinspace, která nabízí luxusní ubytování v hostelu za zlomek nákladů na hotelu, to znamená, že dáte méně na ubytování a o to více můžete utratit na radovánkách ve městě, anebo taky ne :) Hosté mohou využít v ubytovně volný přístup k internetu, soukromé kuchyňky, Nintendo Wii a relaxační masážní křeslo - a tím máme dokonalý základ pro Hongkongské dobrodružství!

Cena je cca. od 520,- CZK za dvoulůžkový pokoj na noc. Objednat lze zde.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 24.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.