Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Ubytování v hostelech na exotických místech

Říkáte si, že cestování po exotických místech musí být nutné drahé? V době hospodářské krize se zřejmě každý zamýšlí nad cenou případné dovolené. Máme pro Vás vyňatek z nabídky hostelů v exotických destinacích za slušné peníze.

Začneme krásnou zemí - Islandem. Island a město Reykjavík. S nadsázkou se dá říci že díky krizi na Islandu je tato země o něco více dostupnější - alespoň finančně - než-li dříve.

Ubytovna, která nabízí příjemné ubytování na koleji, se nachází v samém srdci historického centra - ideální pro návštěvníky, kteří mají rádi noční život. Pokud preferujete klidnější způsob dovolené, tak i pro Vás má toto město co nabídnout. Vždyť přirozené geotermální lázně jsou jen kousek za městem a pro dobrodružnější typy, hostel spolupracuje s Icelandic adventure company!

 

Název hostelu: Reykjavik Backpackers Hostel. Cena je za pokoj na noc od cca. 510,- CZK. Objednat lze zde.

--------------------------------------------------

Chtěli jste už někdy vypadnout na malý tropický ostrov ? A co takhle tento ostrov?

Toto je ostrov Svaté Lucie v Karibské oblasti. Tento idylický ostrov se pyšní křišťálově čistou vodu, bílými písečnými plážemi a palmami, takže jde opravdu o útěk do tropů. Zatímco St Lucia je často navštěvovaná celebritami a těm rozpočet obvykle problémy nedělá, ty z nás, kteří se nemohou srovnávat s jejich příjmem a ubytovávat se v pěti hvězdičkových hotelech,mimochodem takových hotelů je tam dost, těm se může hodit ubytování v krásném Chalet La Mar Hostelu. Nachází se na kopci, a to 5min chůze od pláže. To je opravdu nádhera. A cena je přibližně 490,- CZK za dvoulůžkový pokoj na noc. Objednat lze zde.

--------------------------------------------------

A co takhle letět opačným směrem - tam kde vychází slunce. Míchá se zde atmosféra dálného východu a jeho kultury s moderním světem a ruchem velkoměsta. Mluvíme tu o zemí jejiž oficiální název je: "Zvláštní administrativní zóna Čínské lidové republiky" . A neoficiálně jej všichni známe jako Hong Kong.

Moderní ubytovna Yesinspace, která nabízí luxusní ubytování v hostelu za zlomek nákladů na hotelu, to znamená, že dáte méně na ubytování a o to více můžete utratit na radovánkách ve městě, anebo taky ne :) Hosté mohou využít v ubytovně volný přístup k internetu, soukromé kuchyňky, Nintendo Wii a relaxační masážní křeslo - a tím máme dokonalý základ pro Hongkongské dobrodružství!

Cena je cca. od 520,- CZK za dvoulůžkový pokoj na noc. Objednat lze zde.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 24.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!