Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Lyžování u Prahy - Ski areál Monínec

Ski areál MonínecLyžařské středisko uprostřed Čech v oblasti zvané Česká Sibiř zajistí skvělé lyžování. Nový lyžařský areál Ski Relax Monínec alpského typu nabízí večerní lyžování, lyžařskou restauraci i ubytování. A z Prahy je to jen 80 km! Lyžařská sezóna je od prosince do března.

 

 

Ski Relax Monínec nabízí 1200 metrů dlouhou sjezdovkou obsluhovanou čtyřsedadlovou lanovou dráhou a vlekem. Areál je umístěn na severní straně Javorové skály (724 m.n.m.). Denně se lyžujev  celém areálu od 9,00-16,00 a 18,00-21,00

V zimní sezóně je tam pro děti lyžařská školička. Uzavřený prostor s dětským hřištěm pro výuku lyžování, tubingová dráha a pro pohodlí malých lyžařů nový 90m pojízdný koberec, nejdelší v České republice. Vše najdete ve spodní části areálu, mezi parkovištěm a budovou M2 u nástupní stanice lanové dráhy. Ski areál má velké bezplatné parkoviště pro 500 aut a v  těsné blízkosti moderní "alpskou" budovu s velkou samoobslužnou restaurací, dobrým a relativně levným jídlem (od 68 korun).

 

Zařídili jsme vám slevu 10% na pobyty v Itálii - ceny i pod 1tis. Kč za osobu/týden. Více zde. Také 10% na pobyty na Korfu (pod 20 €/apartman) či Krétě (pod 40 €/apartmán).

 

Ceník

Cenik Moninec

Cenik Moninec

Ski mapa

Ski mapa Moninec

 

Monínec se nachází na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje 80 km od Prahy a 25 km od Tábora, 4 km jižně od Sedlce-Prčice. Nejkratší příjezd od Prahy je po dálnici D1, u Mirošovic odbočit směr Tábor - České Budějovice, ve Voticích odbočit na Sedlec-Prčice (přes Jestřebice, Arnoštovice, Heřmaničky), po projetí Prčicí v Sedlci na náměstí doleva směr Jetřichovice, kde je v obci odbočka na Monínec.


Mohlo by vás zajímat: Články o levném ubytování
Mohlo by vás zajímat: Aktuální stav sněhové pokrývky na našich horách

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!