Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Lyžování u Prahy - Ski areál Monínec

Ski areál MonínecLyžařské středisko uprostřed Čech v oblasti zvané Česká Sibiř zajistí skvělé lyžování. Nový lyžařský areál Ski Relax Monínec alpského typu nabízí večerní lyžování, lyžařskou restauraci i ubytování. A z Prahy je to jen 80 km! Lyžařská sezóna je od prosince do března.

 

 

Ski Relax Monínec nabízí 1200 metrů dlouhou sjezdovkou obsluhovanou čtyřsedadlovou lanovou dráhou a vlekem. Areál je umístěn na severní straně Javorové skály (724 m.n.m.). Denně se lyžujev  celém areálu od 9,00-16,00 a 18,00-21,00

V zimní sezóně je tam pro děti lyžařská školička. Uzavřený prostor s dětským hřištěm pro výuku lyžování, tubingová dráha a pro pohodlí malých lyžařů nový 90m pojízdný koberec, nejdelší v České republice. Vše najdete ve spodní části areálu, mezi parkovištěm a budovou M2 u nástupní stanice lanové dráhy. Ski areál má velké bezplatné parkoviště pro 500 aut a v  těsné blízkosti moderní "alpskou" budovu s velkou samoobslužnou restaurací, dobrým a relativně levným jídlem (od 68 korun).

 

Zařídili jsme vám slevu 10% na pobyty v Itálii - ceny i pod 1tis. Kč za osobu/týden. Více zde. Také 10% na pobyty na Korfu (pod 20 €/apartman) či Krétě (pod 40 €/apartmán).

 

Ceník

Cenik Moninec

Cenik Moninec

Ski mapa

Ski mapa Moninec

 

Monínec se nachází na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje 80 km od Prahy a 25 km od Tábora, 4 km jižně od Sedlce-Prčice. Nejkratší příjezd od Prahy je po dálnici D1, u Mirošovic odbočit směr Tábor - České Budějovice, ve Voticích odbočit na Sedlec-Prčice (přes Jestřebice, Arnoštovice, Heřmaničky), po projetí Prčicí v Sedlci na náměstí doleva směr Jetřichovice, kde je v obci odbočka na Monínec.


Mohlo by vás zajímat: Články o levném ubytování
Mohlo by vás zajímat: Aktuální stav sněhové pokrývky na našich horách

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.