Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Oasis of the Seas: největší loď na světě

oasis, lodNejvětší loď na světě je tu. Začátkem listopadu měla svou první plavbu z Turku(Finsko) na Floridu. Loď byla postavena ve Finsku. Legendární Titanik je oproti ní parníček. Na lodi je totiž několik sálů obřích rozměrů, ve kterých se budou odehrávat divadelní představení, muzikály a jiné zábavné programy. Na tuto loď se vejde 5400 hostů a je dlouhá 360 m. 

Náklady na postavení lodi se vyšplhaly k 1,4 miliardě dolarů. Pro milovníky zeleně je uvnitř lodi připraven i centrální park, první svého druhu na zaoceánském plavidle. Na své si přijdou i milovníci sportů, jelikož je na lodi umístěno několik tematických hřišť.

Na lodi jsou k dispozici 4 bazény a deset vířivek. U jednoho z bazénů je dokonce vytvořená umělá pláž. Obří centrální park uvnitř lodi Oasis of the seas je kvůli svému rozměru prvním projektem svého druhu. Luxusní promenáda, ve které si přijdou na své ti nejnáročnější účastníci plavby. Dominantou této promenády bude obří nákupní středisko, ale také menší obchody se šperky.

Ceny jsou samozřejmně velmi drahé. Například  -

Lístek na loď, termín vyplutí -  1. prosince - cena je za pokoj na 4 noce. - pokoj s výhledem na moře - 799.-USD, pokoj s balkonem - 999.-USD, apartmán - 2779.-USD.  Dále - cena za pokoj na 7 nocí -  26.prosince -pokoj s výhledem na moře - 2529.- USD, pokoj s balkonem - 3669.-USD

Pro milovníky plaveb na lodi a luxusu je  Oasis of the Seas super vhodná příležitost.


Mohlo by vás zajímat: Oasis of the Seas podruhé
Mohlo by vás zajímat: Levné letenky do Spojených států


Fotky z lodi

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.