Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Chcete levnou dovolenou? Víme, kam vyrazit

Pobřeží Černého moře, cs.wikipedia.orgJsou destinace, které jsou levné, stejně jako jsou destinace, které patří mezi ty dražší. Pokud hledáte místo pro nezapomenutelnou dovolenou, které by bylo spojené právě s nízkými cenami, máme pro vás zajímavý tip na několik míst, která nezklamou. Máte-li rádi nádech exotiky, zkuste třeba země jako:

-Turecko
-Tunisko
-Egypt


Pokud chcete zůstávat v Evropě, není třeba zoufat. I zde jsou místa, která rozhodně zaujmou i pokud hledíte na své finance. Příkladem je levná dovolená v Bulharsku. Právě tato země si dnes stále zachovává své vyhlášené nízké ceny, přitom kvalita služeb oproti minulým letům výrazně stoupla.

Zkuste i méně známé lokality

Nemusí to být jenom Bulharsko, jelikož jsou i další lokality, kam lze vyrazit. Nejlepší je jít cestou těch méně známých, které si na příliv turistů teprve zvykají. To ale neznamená, že by nebyly spjaté s kvalitou služeb. Chcete-li zajímavý tip, potom cestujte na dovolenou do Černé Hory. Ta je rozhodně místem, které vás nadchne svou krásou, nádhernými plážemi, kvalitními hotely i bezpečností. A to za zlomek cen, než které by vás čekaly v případě třeba vyhlášeného Řecka, nebo dnes poměrně drahého Španělska.


Roli hraje i termín koupě zájezdu

I to může ovlivnit, kolik bude vaše současná letní dovolená přesně stát. Máme-li být konkrétní, nezapomínejte na to, že dnes existují zájezdy koncipované jako first minute, stejně jako last minute. Obě možnosti samozřejmě patří mezi ty, které zvolíte ve chvíli, kdy je vaším cílem levná dovolená. Pokud máme být konkrétní, není problémem ani to, že jsou dané zájezdy oproti standardnímu ceníku zlevněny až o několik desítek procent. To vše jenom proto, že koupíte zájezd s předstihem, nebo proto, že při výběru zájezdu počkáte s jeho samotnou koupí až do poslední chvíle. V takovém případě si lze v rámci vašeho rozpočtu dopřát i taková místa, která by vám jinak zůstala zcela zapovězena.

Vložil/a: Daniel Česák 14.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.