Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Dětské lanové centrum „Pirátská zátoka“ v Pozlovicích

Příjemný koutek pro posezení, aktivní odpočinek, občerstvení i vybití přebytečné energie se nachází v atraktivním prostředí u Luhačovické přehrady v obci Pozlovice. Lanové centrum se nachází na okruhu Dušana Jurkoviče, pod restaurací Autokemping Luhačovice.

 

 

 

 

Na co se dětští návštěvníci mohou těšit?

Zajímavě koncipovaná dřevěná překážková dráha umístěná v zavěšených lanem dá pořádně zabrat nejednomu výtečníkovi. Pro děti ve věku od 3 do 12 let jsou připraveny různě náročné trasy (celkem 11 tras ve stylově pirátském duchu) s ohledem na věk a fyzickou zdatnost účastníků.

Vaši potomci si mohou vyzkoušet překonání trasy tvořené dřevěnými soudky, truhlicemi, třmeny. K dispozici je také síťový tunel, provazový žebřík, pavučina, skluzavka i lezecká stěna. Jednotlivé překážky jsou doplněné o záchytné sítě umístěné ve výšce 1,7 metru nad zemí, aby zabránily nechtěnému zranění dítěte.

Lanové centrum bylo vytvořeno podle návrhu Ateliéru 2p, MgA. Davida Pláška a splňuje náročné požadavky kladené na bezpečnost.

 

 

Provoz centra a vstupné

Lanové centrum je k dispozici svým dětským návštěvníkům v doprovodu dospělých v průběhu turistické sezóny od dubna do listopadu, v závislosti na počasí.  Především o letních prázdninách je otevřené od deváté hodiny až do osmé hodiny večerní.

Je možné si zakoupit limitované vstupné pro 1 dítě na dobu 90 minut za 50 Kč. Další možností je zakoupení vstupného na celý den za 75 Kč. Pokud vyrazíte do lanového centra ve skupince (10 a více dětí), máte naději si vyjednat skupinovou slevu.

Rodiče i doprovod dětí se mohou pohodlně usadit na lavičky opatřené stoly a sledovat dění okolo. Pirátská zátoka je vhodně situovaným místem, které vám umožní si naplno užít letní den s dětmi v přírodě.

 

 

 

     
  Čtěte také:  
 

Nejznámější moravské lázně Luhačovice


 

Vodní plochy v okolí Zlína

 
     

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.12.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.