Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Dovolená u moře v Itálii

Ilustrační fotoItálie je země plná rekreačních možností. Na severu v Alpách najdete nejoblíbenější lyžařská střediska v Evropě, trošinku jižněji pak hojně navštěvované přímořská letoviska, jih pro své návštěvníky připravuje každoročně průzračné moře s exotickou florou (tedy pro nás Středoevropany). A k tomu všemu tu najdete skvostná města, jako jsou například Řím, Benátky či Florencie.

My se dnes podíváme na levné ubytování u italského pobřeží.

 

Gargano

Residence Fontana Vecchia
Via Giovanni XXIII 115, Vieste
332 - 422 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Tato residence je pouhých 100 metrů od blízké písečné pláže. K dispozici je WIFI zdarma. Poloha rezidence je v centru města Viesta, a v okolí je dostatek barů a restaurací. 15 minut od rezidence je přístav, ze kterého se můžete dopravit lodí na blízký ostrov Tremiti.

Dopravit se do Vieste můžete tak, že přiletíte do Bari a odtud pokračujete vlakem do města Foggia. Z města Foggia již lze pokračovat přímo do Vieste a to buďto vlakem nebo autobusovou linkou SITA.

Italská riviera

Hotel Primula
Via S.Erasmo 4, Alassio
362 - 676 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Serafino Liguria Hotel
Viale Verona 8, Janov
483 - 965 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Hotel Serafino Liguria leží cca. 5 minut jízdy autem od letiště v Janově. Do centra Janova pojedete 30 minut autobusem. Hotel je nedaleko přístavu.

Kampánie

Villaggio Residence Nettuno
Via A. Vespucci 39, Massa Lubrense
273 - 639 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Tento rezidenční komplex se nachází 30 metrů od pláže na území mořské rezervace. Mezi služby komplexu patří potapěčské centrum a restaurace. Hosté komplexu Nettuno si mohou vybrat mezi kontinentální a anglickou snídaní. Restaurace podává na terase s výhledem na moře místní těstoviny, pizzu a pokrmy z ryb připravované ze surovin pocházejících z vlastní zahrady. Komplex je propojen s městem Sorrento autobusem.

Aktuální levné ubytování nejen v Itálii hledejte na těchto stránkách tohoto webu.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.