Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Emirates prostřednictvím mezilinkové dohody s Airlink rozšířila svou působnost v jižní Africe

Dubaj, SAE, 21. října 2020 – Letecké společnosti Emirates a Airlink uzavřely mezilinkovou dohodu, která rozšíří působnost Emirates v jižní Africe v době, kdy africké státy začínají otevírat cestujícím své hranice. Dohoda Emirates a Airlink zajistí lepší spojení díky uzlům v Johannesburgu a Kapském Městě do více než 25 destinací v Jižní Africe a více než 20 regionálních destinací v jižní Africe.

 

 

 

Nově se mohou cestující Emirates a Airlink s jednou letenkou a jedním odbavením dostat přes Johannesburg a Kapské Město do jihoafrických měst Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit nebo Port Elizabeth. Dále se díky dohodě dostanou mimo jiné do měst jako Gaborone, Kasane, Maun (vše Botswana), Vilanculos, Maputo (vše Mosambik), Victoria Falls, Harare, Bulawayo (vše Zimbabwe), Windhoek (Namibie), Lusaka, Ndola nebo Livingstone (vše Zambie).

 

Letenky obou leteckých společností si mohou cestující zarezervovat přímo na stránkách www.emirates.com, prostřednictvím online cestovních agentur nebo u místních cestovních kanceláří.

 

 

S potěšením jsme uzavřeli mezilinkovou dohodu, která nám pomůže posílit naši přítomnost v jižní Africe a poskytne zákazníkům větší výběr, flexibilitu a lepší spojení do 45 měst v regionu jižní Afriky. Jižní Afrika je pro nás důležitá a my nepřestáváme hledat způsoby, jak rozšířit naši síť. Mezilinková dohoda je pouhým začátkem dlouhodobé spolupráce s Airlink a my se těšíme na další možnosti rozšíření našeho partnerství, uvedl Sir Tim Clark, prezident Emirates, k novému partnerství.

 

Jsme hrdí a nadšení z nové mezilinkové obchodní dohody se společností Emirates. Chováme k Emirates hlubokou úctu, k jejím hodnotám a jejímu celosvětovému dosahu. Jsme přesvědčeni, že toto spojení přinese lepší možnosti pro zákazníky díky propojení s mezinárodními letišti v Johannesburgu a Kapském Městě. Airlink nabídne většinu klíčových destinací v jižní Africe, jako jsou Harare, Lusaka, Maputo, Gaborone, Windhoek a další,“ dodal Rodger Foster, generální ředitel Airlink.

 

Emirates obnovila lety do Johannesburgu 1. října a do Durbanu 8. října. Zároveň byla posílena hygienická opatření jak na palubách, tak v pozemních prostorech. Emirates nepřestává rozšiřovat svou síť a v současné době nabízí téměř 100 destinací. Díky dohodám, jako je ta s Airlink, rozšiřuje svou působnost v jižní Africe a dále, aby mohla nabídnout svým zákazníkům co nejširší výběr.

 

O společnosti Emirates

Emirates je oceňovanou mezinárodní leteckou společností s globální působností na šesti kontinentech. Společnost Emirates propojuje svět prostřednictvím svého moderního centra v Dubaji. Letecká společnost provozuje jednu z nejmodernějších a nejefektivnějších flotil letadel na světě čítající prostorná a pohodlná letadla Airbus A380 a Boeing 777. Kulturně rozmanitý personál z více než 160 zemí poskytuje zákazníkům Emirates každý den oceňované služby. Emirates také podporuje komunity po celém světě a spojuje lidi prostřednictvím svého rozmanitého portfolia mezinárodních sportovních a kulturních sponzorství. Od svého vzniku získala společnost přes 500 mezinárodních ocenění za své produkty a služby.

 

O společnosti Airlink

Airlink je soukromou regionální leteckou společností provozující leteckou komplexní síť do menších destinací po celé jižní Africe. Airlink létá nyní samostatně pod označením 4Z a je největší nezávislou leteckou společností v jižní Africe (měřeno frekvencí letů). Airlink má více než 50 tryskových letadel, v loňském roce přepravila 2 miliony zákazníků na více než 63 000 letech, 55 linkách do 39 destinací v devíti afrických zemí a na ostrov Svatá Helena.

 

 

 

   
  Čtěte také:
 

Sledujte letový provoz na Flightradar

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.10.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.