Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Francie     

Provence-Saint Paul de Vence

Saint Paul de Vence/francie-168/provence-saint-paul-de-vencePři návštěvě malebné Provence byste určitě neměli minout Saint Paul de Vence. Toto malé středověké městečko Vás ihned okouzlí svou ojedinělou atmosférou. Když vyrazíte ve všední den, vyhnete se většímu množství turistů a vychutnáte si tak lépe procházku zdejšími úzkými uličkami s řadou krámků a malých kavárniček.

Určitě vás nadchne výhled z hradeb do širokého okolí, místní kostel z 11. století, kouzelná zákoutí a milé posezení v nějaké ze zdejších kaváren. Můžete také navštívit muzeum moderního umění a v místních krámcích zakoupit nejrůznější výrobky typické pro tento region. U vchodu do města můžete pozorovat hru tradičního petangu.

Saint Paul de Vence je vzdálené 15 km od Nice, kde se nachází mezinárodní letiště Nice Côte d´Azure. Z Nice můžete jet autobusem, který vás zaveze až k městečku. Cesta stojí 6 eruro a trvá asi 40 minut.

 

 

Saint Paul de Vence

Tip na hotel:  Perla Riviera Cena na noc pro dva - 2 250 Kč
Tip na hotel: La Vague de Saint Paul Cena na noc pro dva - 3 856 Kč

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.06.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.