Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hotely poblíž Letiště Mnichov (MUC)

cs.wikipedia.orgMnichovské Letiště Franze Josefa Strauße je tím největším v zemi hned po letišti ve Frankfurtu. Ročně jím projde skoro čtyřicet milionů cestujících. Pokud patříte mezi ně a chcete využít v této lokalitě i ubytování, pojďme se podívat na několik tipů.

Jestliže budete mít po příletu už cestování dost, vyzkoušejte služby Hilton Munich Airport, který se nachází přímo na letišti, mezi terminály 1 a 2. Z hotelu je velmi dobré vlakové spojení do centra Mnichova a k dispozici budete mít veškerý komfort, který můžete potřebovat – pohodlně vybavené pokoje, vynikající kuchyni i prostor k relaxaci v lázních či aktivnímu odpočinku v posilovně.

 

Není-li pro vás trochu delší přesun na překážku, zamiřte do Corbin Feng Shui Business Hotel By Libertas vzdáleného necelých sedm kilometrů.

Mnichov

Čtyřhvězdičkový hotel zajistí striktně nekuřácké prostory, jeho atmosféra je tak ideální nejen pro odpočinek po náročných pracovních schůzkách, ale také během poklidné rodinné dovolené.

 

Mnichov mapa

 

Další ubytování poblíž:

Novotel München Airport

MOXY Munich Airport

Holiday Inn Express Munich Airport

 

 Autobusové spoje z Prahy do Mnichova od společnosti Flixbus

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.11.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.