Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hotely poblíž Letiště Vídeň

cs.wikipedia.orgMezinárodní letiště Vídeň byste našli vzdáleno zhruba 18 km od hlavního města. Jedná se o největší a nejdůležitější aeroport v zemi. Vzhledem k intenzivnímu vytížení je vybaveno rovněž i rozsáhlou sítí ubytovacích služeb.

 

Pokud pro vás představuje nejdůležitější kritérium vzdálenost, respektive blízkost hotelu, volit můžete například NH Wien Airport situovaný přímo naproti příletové hale.

 

Hotel

 

Pokoje se mohou chlubit například zvukotěsnými okny a hotel má i vlastní kongresové centrum o kapacitě 550 lidí. Do centra města se autem pohodlně přepravíte zhruba za čtvrt hodiny.


Vídeňské letiště skýtá i řadu hotelů v okolí, které přesto zůstávají velmi dobře dostupné. Například Arion Airport Hotel leží ve vzdálenosti pouhých 5 km od letiště. Kam vás navíc za poplatek kdykoli přepraví autobus. Šanci zaujmout má především ty, kteří by se tu chtěli ubytovat s rodinou, a to včetně jejích čtyřnohých členů.

Hotel

 

Nabídka je zkrátka poměrně pestrá, ať už vás na letiště zavedou důvody soukromé v podobě například dovolené nebo míříte na pracovní cestu.

 

Letiště

 

Další nabídka ubytování poblíž

Hotel Radlinger

Ibis Vienna Airport

Vložil/a: Daniel Česák 27.11.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.