Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Hanácká kyselka pořádá již po jedenácté akci „Balony nad hradem“

Balonová fiesta nad hradem Bouzov se uskuteční v termínu 26. -27. 8. 2011

Horní Moštěnice, 23. května 2011 – Společnost Hanácká kyselka uspořádá letos již po jedenácté tradiční balonovou fiestu „Balony nad hradem“, která se uskuteční v termínu 26. – 27. 8. 2011 v obci Bouzov na Olomoucku.


Na tradiční událost se sjede více než 20 posádek horkovzdušných balónů z tuzemska i Slovenska, své zastoupení bude mít tradičně i “Letectvo Hanácké kyselky“. Návštěvníci akce se mohou těšit na ranní a večerní hromadné starty, kdy nebe budou brázdit majestátní vzdušné koráby a romantickou kulisu jim bude tvořit pohádkový hrad Bouzov. Velkou atrakcí bude i oblíbené „večerní balónové svícení“ za hudebního doprovodu, které proběhne v sobotu kolem 21:30 hod.


„Jako významný místní producent minerálních vod, se chce i naše společnost Hanácká kyselka podílet na dění v regionu, v kterém máme své kořeny. Cílem akce není jen podpora balonového létání, ale i turistického ruchu v Olomouckém kraji“, uvedl Josef Doležel ml., manažer marketingu a exportu Hanácké kyselky, který je i pilotem jednoho z balónů.


Pro návštěvníky je v podhradí připraven bohatý doprovodný program – hudební vystoupení skupiny ABBA Star, dětský program, prezentace modelářů,v ýstava hasičské techniky a celá řada dalších atrakcí. Vstup je zdarma. Malé i velké milovníky historie potěší i návštěva hradu Bouzov, který je jednou z největších atrakcí regionu (www.hrad-bouzov.cz ). Pro rodiny s dětmi mohou být „Balony nad hradem“ milým rozloučením s prázdninami. (http://balonynadhradem.aspone.cz)

Vložil/a: Daniel Česák 25.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!