Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Hanácká kyselka pořádá již po jedenácté akci „Balony nad hradem“

Balonová fiesta nad hradem Bouzov se uskuteční v termínu 26. -27. 8. 2011

Horní Moštěnice, 23. května 2011 – Společnost Hanácká kyselka uspořádá letos již po jedenácté tradiční balonovou fiestu „Balony nad hradem“, která se uskuteční v termínu 26. – 27. 8. 2011 v obci Bouzov na Olomoucku.


Na tradiční událost se sjede více než 20 posádek horkovzdušných balónů z tuzemska i Slovenska, své zastoupení bude mít tradičně i “Letectvo Hanácké kyselky“. Návštěvníci akce se mohou těšit na ranní a večerní hromadné starty, kdy nebe budou brázdit majestátní vzdušné koráby a romantickou kulisu jim bude tvořit pohádkový hrad Bouzov. Velkou atrakcí bude i oblíbené „večerní balónové svícení“ za hudebního doprovodu, které proběhne v sobotu kolem 21:30 hod.


„Jako významný místní producent minerálních vod, se chce i naše společnost Hanácká kyselka podílet na dění v regionu, v kterém máme své kořeny. Cílem akce není jen podpora balonového létání, ale i turistického ruchu v Olomouckém kraji“, uvedl Josef Doležel ml., manažer marketingu a exportu Hanácké kyselky, který je i pilotem jednoho z balónů.


Pro návštěvníky je v podhradí připraven bohatý doprovodný program – hudební vystoupení skupiny ABBA Star, dětský program, prezentace modelářů,v ýstava hasičské techniky a celá řada dalších atrakcí. Vstup je zdarma. Malé i velké milovníky historie potěší i návštěva hradu Bouzov, který je jednou z největších atrakcí regionu (www.hrad-bouzov.cz ). Pro rodiny s dětmi mohou být „Balony nad hradem“ milým rozloučením s prázdninami. (http://balonynadhradem.aspone.cz)

Vložil/a: Daniel Česák 25.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.