Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Itálie     

Levná dovolená v jižní Itálii: Villaggio delle Sirene

Villagio delle Sirene plážUbytovací komplex Villaggio delle Sirene leží v malém městě - Marina di Camerota na jihu Itálie asi 150 km jižně od Neapole. Měli jsme tu možnost tam strávit několik příjemných dní. V tomto článku jsme vám popsali možnost, jak se do Marina di Cameroty dopravit pomocí letecké dopravy.

Celý komplex leží na svahu směřující přímo k moři, mezi olivovníky, palmami a další zelení.

Ubytování

Ubytování má hned několik možností – obytná budova s mnoha pokoji : 2 – 5 lůžkové pokoje(plně vybavené – kuchyň - bez myčky, soc.zařízení), karavany, obytné přívěsy,  čtyřlůžkové bungalovy (plně vybavené – kuchyň, soc.zařízení). Některé mají výhled přímo na moře. Od jakéhokoli ubytování to je jen pár kroků dolů přímo k moři na čistou písečnou pláž. Tam se nachází bar a občerstvení. Pro zákazníky Villagio delle Sirene je tam možnost využít lehátka zdarma. Moře je čisté s pozvolným vstupem. Moře je vhodné pro šnorchlování i potápění. Na pláži si můžete zapůjčit šlapadla či jiné loďky.

ubytování

Ceny

Ceny za jednotlivé apartmány či bungalovy jsou různé. Závisí na velikosti objektu a také termínu pobytu. Ceny se pohybují mezi 150 € a 1450 €. Aktuální ceník najdete na této stránce.

 

Akce pro rok 2011

Zumbování u moře - 11.6. - 18.6.2011

Příplatek za cvičení: 12 hodin  900,- Kč

CVIČENÍ:  Zumba 2 x denně 1 hodinu ráno a 1 hodinu v podvečer

více info - ZDE.

 

Vybavení

Celý ubytovací komplex je velice dobře vybaven pro všechny potřeby rekreantů.  Jsou tam k dispozici venkovní sprchy, pingpongový stůl, dětské hřiště, volejbalové hřiště, bazén, bar, restaurace-pizzerie, lehátka na pláži, wi-fi (za poplatek 1€ na hodinu).  Většinou je k dispozici i milá česká delegátka, která vám jistě vždy ráda poradí kam na výlet, kde je co zajímavé.

Villagio

V restauraci je milá obsluha a zručný kuchař, který připraví pizzu do pár minut. a to přímo před vámi. Ceny pizz jsou od 3€ do 4,50€, tedy o dost levnější než v severní Itálii. Restaurace je venkovní, čistá, prostorná, s mnoha místy k sezení.

Majitel komplexu se o své hosty stará, a tak pro ubytované pořadá různé akce - výlety loďkou, různé párty apod. Takže pokud se začnete nudit, můžete využít možnosti vyrazit na loďky, které vás provezou podél skalnatého pobřeží, kde je spousty věcí k vidění. Cena 10€ na osobu. O výletu najdete více informací zde.

Dále Villaggio delle Sirene pořádá výlet na ,,Špagety“. Lodí dojedete na nedalekou pláž, kde je nenápadný vstup do Lupovi taverny. Místní osadník - Lupo vaří a hraje na harmoniku strávníkům celou sezonu. Obydlí má věru velice prosté. "Taverna" je opravdu originální. Po návštěvě u Lupa jsme měli podezření, že je to novodobý Robinson. Vlastní ovce ze kterých získává mléko a z něj dělá svůj ovčí sýr. Z masa dělá uzeniny.  Doporučujeme to všem, co mají rádi dobrodružství, dobré jídlo a zábavu.

Vložil/a: Daniel Česák 29.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!