Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Itálie     

Levná dovolená v jižní Itálii: Villaggio delle Sirene

Villagio delle Sirene plážUbytovací komplex Villaggio delle Sirene leží v malém městě - Marina di Camerota na jihu Itálie asi 150 km jižně od Neapole. Měli jsme tu možnost tam strávit několik příjemných dní. V tomto článku jsme vám popsali možnost, jak se do Marina di Cameroty dopravit pomocí letecké dopravy.

Celý komplex leží na svahu směřující přímo k moři, mezi olivovníky, palmami a další zelení.

Ubytování

Ubytování má hned několik možností – obytná budova s mnoha pokoji : 2 – 5 lůžkové pokoje(plně vybavené – kuchyň - bez myčky, soc.zařízení), karavany, obytné přívěsy,  čtyřlůžkové bungalovy (plně vybavené – kuchyň, soc.zařízení). Některé mají výhled přímo na moře. Od jakéhokoli ubytování to je jen pár kroků dolů přímo k moři na čistou písečnou pláž. Tam se nachází bar a občerstvení. Pro zákazníky Villagio delle Sirene je tam možnost využít lehátka zdarma. Moře je čisté s pozvolným vstupem. Moře je vhodné pro šnorchlování i potápění. Na pláži si můžete zapůjčit šlapadla či jiné loďky.

ubytování

Ceny

Ceny za jednotlivé apartmány či bungalovy jsou různé. Závisí na velikosti objektu a také termínu pobytu. Ceny se pohybují mezi 150 € a 1450 €. Aktuální ceník najdete na této stránce.

 

Akce pro rok 2011

Zumbování u moře - 11.6. - 18.6.2011

Příplatek za cvičení: 12 hodin  900,- Kč

CVIČENÍ:  Zumba 2 x denně 1 hodinu ráno a 1 hodinu v podvečer

více info - ZDE.

 

Vybavení

Celý ubytovací komplex je velice dobře vybaven pro všechny potřeby rekreantů.  Jsou tam k dispozici venkovní sprchy, pingpongový stůl, dětské hřiště, volejbalové hřiště, bazén, bar, restaurace-pizzerie, lehátka na pláži, wi-fi (za poplatek 1€ na hodinu).  Většinou je k dispozici i milá česká delegátka, která vám jistě vždy ráda poradí kam na výlet, kde je co zajímavé.

Villagio

V restauraci je milá obsluha a zručný kuchař, který připraví pizzu do pár minut. a to přímo před vámi. Ceny pizz jsou od 3€ do 4,50€, tedy o dost levnější než v severní Itálii. Restaurace je venkovní, čistá, prostorná, s mnoha místy k sezení.

Majitel komplexu se o své hosty stará, a tak pro ubytované pořadá různé akce - výlety loďkou, různé párty apod. Takže pokud se začnete nudit, můžete využít možnosti vyrazit na loďky, které vás provezou podél skalnatého pobřeží, kde je spousty věcí k vidění. Cena 10€ na osobu. O výletu najdete více informací zde.

Dále Villaggio delle Sirene pořádá výlet na ,,Špagety“. Lodí dojedete na nedalekou pláž, kde je nenápadný vstup do Lupovi taverny. Místní osadník - Lupo vaří a hraje na harmoniku strávníkům celou sezonu. Obydlí má věru velice prosté. "Taverna" je opravdu originální. Po návštěvě u Lupa jsme měli podezření, že je to novodobý Robinson. Vlastní ovce ze kterých získává mléko a z něj dělá svůj ovčí sýr. Z masa dělá uzeniny.  Doporučujeme to všem, co mají rádi dobrodružství, dobré jídlo a zábavu.

Vložil/a: Daniel Česák 29.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.