Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Itálie     

Lyžování v Alpách: Bormio

Bormio

 

Známé lyžařské středisko Bormio najdete v severním cípu Lombardie. Bormio je vzdáleno z Prahy přibližně 730 km, doba jízdy je přes 8 hodin. Bormio pravidelně hostí závody Světového poháru v alpském lyžování. Nadmořská výška střediska je mezi 1 225m - 3 017m. Hledali jsme levné ubytování v tomto zimním alpském středisku. Přikládáme také ceny skipasů.

 

 

V Bormiu bude možné lyžovat od 6.listopadu, pokud k tomu budou vhodné povětrnostní podmínky. Cena skipasu se pohybuje od 18 €/2 hod. Konkrétní ceny pro skipasy za dospělou osobu platné v Bormiu:

  Mimosezóna Sezóna
1 den 30 € 36,5 €
2 dny 52 € 69 €
3 dny 72 € 100 €

Kompletní nabídka skipasů je zde.

Levné ubytování

Poměrně zajímavé a levné ubytování vám nabízí hotel Jolly Residence. Jedná se tříhvězdičkovou rezidenci s vlastním stravováním. Nachází se jen 600 metrů od sjezdovky. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň. K dispozici je vyhřívaná lyžárna.

Apartmány jsou včetně sociálního zařízení. V Residence Jolly najdete kavárnu a dětské hřiště.  Autobus, který vás zaveze na sjezdovky, staví přímo před rezidencí. Relaxovat můžete v termálních lázních Terme di Bormio jen 600 metrů od hotelu. Objednávat můžete zde.

Nově porovnáváme a vybíráme nejlevnější hotely nejen z Alp. Aktuální nejlevnější hotely v Alpách najdete vždy na této adrese.

Termín 4.-11.12. 2010
velikost Cena za 7 dnů/apartmán
Apartmán pro dvě osoby
30 m2
8 794,- Kč
Apartmán pro čtyři osoby
36 m2
9 407,- Kč
Apartmán pro pět osob
38 m2
10 262,- Kč

 

 


 

Vložil/a: Daniel Česák 02.10.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!