Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Moderní Hotel Royal Prague

HotelKarlín má za sebou zajímavou a bohatou historii. Pozoruhodná je tato čtvrť především svým architektonickým řešením, které jí dává punc jedinečné a kouzelné atmosféry.

 

 

 

Objevte půvabná zákoutí Karlína

Pravoúhle uspořádaným uličkám dodávají půvab stavby vzniklé v klasicistním stylu. Poměrně málo se ví, že Karlín je dokonce nejstarším pražským předměstím. Dnes si tak stále zachovává svého historického ducha, ale současně je moderní čtvrtí, která v centru Prahy poskytuje návštěvníkům veškerý komfort.

 

Karlín

Karlín

Karlín

 

Ať vyrazíte za zábavou do jednoho z četných klubů nebo jiných podniků, případně vás zláká některá z romantických restaurací, zkrátka prožijete nezapomenutelný zážitek.

Jistě proto stojí za to zde strávit delší čas a vyhradit si na poznávání všech krás tohoto koutu naší metropole dostatek prostoru. Ideálním výchozím bodem se vám stane Hotel Royal Prague situovaný přímo v srdci této půvabné čtvrti a jen pár desitek kroků od stanice metra Křižíkova. Doslova na dosah ruky tak budete mít všechna hlavní turistická lákadla hlavního města – Pražský hrad i Staroměstské náměstí.

 

Co nabízí tohle ubytování?

Elegantně pojaté interiéry hotelu skýtají bezmála dvě stovky špičkově vybavených pokojů, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Zklamaní tak nebudou ani ti, které do čtvrti zavedou pracovní povinnosti, hledáte-li business hotel v Praze 8 Karlíně, je toto ubytování tou pravou volbou. Všechny pokoje mají k dispozici například vlastní trezory, dále kvalitní matrace nebo odhlučněná okna.

 

Hotel

Hotel

Hotel

 

Hosté rovněž mohou využít i vysokorychlostní připojení k internetu, které je dostupné zdarma. Pamatováno bylo na potřeby skutečně všech klientů, proto jsou také některé pokoje bezbariérové s vhodně řešenou sprchou a signalizačním systémem. Hotel navíc má svoje vlastní SPA a fitness centrum.

 

Pokoj

Zdroj: booking.com

 

Součástí precizního hotelového servisu samozřejmě neodmyslitelně musí být také přístup jeho personálu. Ten se snaží individuálně vyhovět potřebám každého návštěvníka. Proto je zároveň možné v rámci ubytování rovněž zajistit vstupné na kulturní nebo sportovní události, objednat taxi atd.

 

Interiér

Zdroj: hotelroyalprague.com

 

   
  Čtěte také:
 

Nejdražší ubytování v Praze - Hotel Four Seasons

 
   

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.04.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.