Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Moraitika – turistické letovisko plné života

Na východním pobřeží  řeckého ostrova Korfu na vás, nedaleko střediska Messonghi, čeká nádherné letovisko Moraitika, obklopené kouzelnou krajinou plnou olivových hájů a teplým, azurově zbarveným mořem.

 

 

Moře jako z pohádky a zábava až do ranního kuropění

V Moraitice na vás čekají nádherné pláže, na kterých se střídá písek s oblázky a pro své postupně se svažující mořské dno je toto středisko právem vyhledávané především rodinami s dětmi a méně zkušenými plavci.

Zatoužíte-li po soukromí i romantice, snadno si mimo centrální pláže najdete malebné zákoutí v blízkosti olivových hájů, kde budete mít moře jen sami pro sebe. Patříte-li mezi milovníky vodních sportů, v Moraitice na vás čeká potápění, jízda na člunu i na vodních lyžích, windsurfing a mnoho dalších adrenalinových zážitků. Moraitika žije nočním životem a pestrá nabídka barů, taveren, klubů i diskoték vás vtáhne do víru tance a zábavy až do rána.


  Ubytování

  Tip na hotel: Armonia Cena na noc pro dva - 1 024 Kč
  Tip na hotel: Billys Rooms Cena na noc pro dva - 1 085 Kč
  Tip na hotel: Rossi's Studios   
 
Cena na noc pro dva - 1 420 Kč

 

Mapa - openstreetmap.org

 

Za kulturou, výlety i nákupy

Velkou předností Moraitiky je, že pokud nebudete chtít, nemusíte její pohostinnost opouštět ani na jediný den – najdete zde obchody plné potravin, nápojů, oděvů i nezbytných upomínkových předmětů a suvenýrů, ale také taxi službu i možnost pronájmu automobilů, motorek i jízdních kol. Nechybí samozřejmě skvělá tradiční řecká kuchyně, kterou si můžete dopřát v některé z mnoha výborných restaurací s milou obsluhou.

Moraitika nabízí i svou historickou tvář, díky které můžete obdivovat zbytky antických staveb, původní vesničku Ano Moraitika či rozjímat v některém z kostelů. Pokud zatoužíte po výletech po okolí, můžete si udělat příjemnou procházku do sousedního letoviska Messonghi, nebo podniknout projížďku k jezeru Korrission, rybářské vesnici Boukari či přímo do hlavního města ostrova Korfu – Kerkyra.

Ujít si nenechejte ani příjemnou procházku po rozsáhlých olivových plantážích či romantický výlet do zámku Achillion rakouské císařovny Sissi.

 


 Autor: Pavlína Šmahlíková

 

 

   
  Čtěte také:
 

Seznam letišť v Řecku

 

Přehled - řecké ostrovy

   

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 21.07.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.