Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Mšené lázně

Lázně, cs.wikipedia.orgOkres Litoměřice se může pyšnit obcí Mšené-lázně, která se nachází v krásné přírodě a zároveň je snadno dostupná z hlavního města Prahy. Čeká na vás zde opravdu romantická atmosféra a především klid, který je pro odpočinek v lázních to nejdůležitější.

 

   
   

Co vás zde čeká

Samotné lázně najdete v té nejhezčí části obce. Jsou obklopeny překrásným velkým parkem, kde si mohou návštěvníci příjemně odpočinout. Nejčastěji sem přijíždějí pacienti, kteří potřebují vyléčit nemoc pohybového ústrojí nebo například záněty nervů. Léčebné procedury jsou tu různé, například bylinné koupele, akupunktura nebo parafín.

 

Web stránky: Mšené Lázně

 

Mšené lázně

Zdroj: openstreetmap.org, mapa lázní


Web obce

 

Úspěšnost místních lázních je známá po celém kraji, takže v případě, že se rozhodnete toto místo navštívit, jistě nebudete litovat.

 

Zdroj: Youtube, WEBVIZE.cz,  Lázně Mšené oáza klidu a pohody

 

 

 

 

 

Okolí Mšených lázní

Pro nadšené turisty, kteří si chtějí dopřát v lázních jen odpočinek a přitom si vyrazit na procházku, je zde hned několik možností, co navštívit. Jistě stojí za návštěvu Vodní hrad Budyně nad Ohří, který je vzdálen opravdu jen malý kousek od Mšených lázní.

 

Budyně_nad_Ohří, cs.wikipedia.orgBudyně nad Ohří, autor fotky - Marcus33, creative commons

 

Hrad Házmburk je také často vyhledávaným místem turistů. Nachází se kousek od města Libochovice. Na cestu k němu vyrazíte z vesnice Klapý a půjdete do velkého kopce. Výlet na tento hrad tedy doporučujeme spíše zdatnějším turistům. Město Libochovice se také hodí pro vaše výlety. Nachází se tady překrásný zámek, kde se často pořádají i svatební obřady. Posilnit se potom můžete v jedné z místních restaurací.

 

 Hazmburk, cs.wikipedia.orgHazmburk, autor fotky: Gortyna, creative commons

 

Jestliže sem vyrazíte v létě, rozhodně si nenechte ujít vyhlášenou Libochovickou pouť, která se většinou koná začátkem měsíce srpna. Na pouť můžete vyrazit i do Budyně nad Ohří, která se koná většinou o týden dříve než Libochovická, není ale tak velká a vyhlášená.

Jako zajímavost pro nadšence do nakupování, bychom tu mohli zmínit Ředhošťské trhy. Jedná se o trhy, na které se sjíždějí lidé z celé republiky. Jsou už od Mšených lázní poměrně vzdálené, takže je lepší použít k dopravě na ně automobil.

 

Přehled ubytování v lázních na booking.com

 Tip na hotel v okolí (Slaný):  Penzion Orion Cena na noc pro dva - 868 Kč

*Autor úvodní fotky - By Czech Wikipedia user Packa (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

 
Přehled českých a moravských lázní
 


 

Vložil/a: Daniel Česák 15.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.