Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Nejlevnější letenky na Kanárské ostrovy

TenerifeZatímco u nás teploty nedosahují ani deseti stupňů, na Kanárských ostrovech se i v tomto období můžete ohřát. Pokud byste rádi strávili netradičně vánoce - někde v teple u moře - je tato oblast ideálním řešením.

Dovolená na Kanárských ostrovech nemusí stát mnoho peněz. Ukážeme vám, jak co nejlevněji na ostrovy doletět a kde se levně ubytovat.

 

Kanárské ostrovy patří pod Španělsko. Nejvýznamnější z ostrovů jsou Fuerteventura, Gran Canaria, La Gomera, La Palma, Lanzarote, Tenerife a El Hierro. Největším je pak ostrov Tenerife na kterém je také sopka Teide, která dosahuje do výšky 3 718 m n. m. Sopka sice není vyhaslá, ale v současnoti nijak neohrožuje místní populaci. Téměř pod její vrchol je dnes možné dostat se lanovkou, až na vrchol je nutné pokračovat po kamenité cestě. Bez povolení je však vstup zakázán.

Nejlevnější letenky na Kanáry

Zřejmě nejlevněji vás na ostrovy Tenerife, Fuerteventura Gran Canaria či Lanzarote dopraví irský Ryanair. Dokud však Ryanair nevybuduje základnu v ČR, musí se cestovat buďto s přestupem, anebo je nutné se dopravit na letiště ve Frankfurtu či Milana.

Akční letenky nejen na Kanáry pro vás sbíráme pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Trasa Termín Cena za 2 osoby/i zpět Ubytování cena za apt. pro 2os/noc
Praha-Brusel-Lanzarote

S Wizzair z Prahy do Bruselu: 24. listopadu
S Ryanair z Bruselu do Lanzarote: 25. listopadu
S Ryanair zpět do Bruselu: 7. prosince
S Wizzair zpět do Prahy: 8. prosince

Cena letenek pro 2 os. celkem: 3 961,- Kč - v ceně jsou taxy a příruční zavazadla
Ubytování dvě os 12 noc: 6189 Kč
516 Kč
Frankfurt-Lanzarote 27.11.-7.12. 2 695 Kč za 2 osoby

516 Kč

10 nocí: 5 158 Kč
Frankfurt-Gran Canaria
30.11.-9.12. 2 695 Kč za 2 osoby

614 Kč

9 nocí: 5 526 Kč
Frankfurt-Fuerteventura
22.11.-1.12. 2 695 Kč za 2 osoby

508 Kč

9 nocí: 5 526 Kč

Ceny se mohou v průběhu času měnit, objednávejte co nejdříve.

Pokud budete odbavovat větší než příruční zavazadlo, počítejte u Ryanairu s příplatkem 780,- Kč za odbavení tam i zpět. Maximální váha takového zavazadla pak smí být 15 kg. U Wizzairu stojí odbavení zavazadla 810,- Kč (za cestu tam i zpět). U Wizzairu může mít zavazadlo váhu až 32 kg.

Levné ubytování v této lokalitě

Denně aktualizováno

 

   
  Čtěte také:
 

Seznam měst a letovisek - Kanárské ostrovy

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.10.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.