Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Poznávací zájezdy s CK Redok

CK RedokNechcete svou dovolenou strávit jen na pláži nebo odpočinkem u hotelového bazénu?

Tak to jste na správné adrese. Cestovní kancelář Redok Travel vám nabízí poznávací zájezdy po celé Evropě, ale i do exotických destinací.

Nabízíme nejoblíbenější metropole Evropy jako Paříž, Londýn, Řím, Benátky, Milano, Moskva, Petrohrad, Istanbul a mnoho dalších vámi oblíbených metropolí.

V naší nabídce naleznete širokou škálu poznávacích zájezdů. Zaměstnanci našich poboček vám rádi poskytnou všechny informace a poradí s výběrem toho pravého zájezdu právě pro vás.

 

 

Navštivte s námi Skandinávii - krásné norské fjordy, souostroví Lofoty a Vesterály, skandinávské metropole, ale i Severní mys - Nordkapp. Po stopách Vikingů se vydáme na poznávacím zájezdě po Islandu, kde na nás čeká všudypřítomný vítr, voda ve všech skupenstvích, národní parky a Modrá Laguna.

 

Oblibě posledních let se těší poznávací zájezdy do Ruska, kvalifikovaný průvodce historik umění PhDr. Tomáš Jeřábek nás zavede i do míst, která jsou pro běžné návštěvníky jinak nepřístupná! Např. v Petrohradě navštívíme mimo známou Jantarovou komnatu i Briliantovou klenotnici s korunovačními klenoty ruských carů. V Moskvě shlédneme kremelskou Zbrojnici s poklady ruských carů.

 

Na poznávacích zájezdech do národních parků Pobaltí jsou perličkami dříve zapovězené estonské ostrovy Saarema a Muhu, za zmínku stojí i návštěva ruského Kaliningradu a průjezd ruskou i litevskou částí NP Kurská Kosa.

 

Poznávací zájezdy za sluníčkem nás zavedou do oblasti Středomoří - navštívíme ostrovy Malta, Mallorca, Sardinie, Korsika, slunné Řecko a Turecko, ostrov Kréta s poklady mínojské kultury, objevíme krásu Jónských ostrovů Lefkáda, Scorpios a Kefalonie. Poznáme Kypr, velice zajímavý ostrov, a to především z hlediska historického.

 

V našem výčtu nesmí chybět Itálie, nabízíme velké množství poznávacích zájezdů, od severu na jih, od Benátek po Sicílii, tématicky lze zájezdy rozdělit za uměním, gastronomií, botanikou a turistikou. Vždyť Itálie má tolik co nabídnout.

 

Láká vás Francie? Romantická Paříž a projížďky lodí po Seině, Île-de-France s 9 královskými městy, levandulová Provence, hory, jezera a parky Rhône-Alpes, gotické zázraky Pikardie, Mont-Saint-Michel a pláže vylodění v Normandii, země námořníků a země legend Bretaň, oblast Loiry, bujná Akvitánie, země kontrastů Languedoc a mnohem více poznáte na našich zájezdech do Francie.

 

Rozmanitou nabídku nabízíme i u poznávacích zájezdů do Velké Británie, Irska, Švýcarska, zemí Beneluxu. S námi navštívíte i Balkán a exotické destinace od Srí Lanky po Peru.

 

Příjemné poznávání, spoustu sluníčka a mnoho nezapomenutelných zážitků vám přeje http://www.redok.cz/

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.02.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!