Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Poznávací zájezdy s CK Redok

CK RedokNechcete svou dovolenou strávit jen na pláži nebo odpočinkem u hotelového bazénu?

Tak to jste na správné adrese. Cestovní kancelář Redok Travel vám nabízí poznávací zájezdy po celé Evropě, ale i do exotických destinací.

Nabízíme nejoblíbenější metropole Evropy jako Paříž, Londýn, Řím, Benátky, Milano, Moskva, Petrohrad, Istanbul a mnoho dalších vámi oblíbených metropolí.

V naší nabídce naleznete širokou škálu poznávacích zájezdů. Zaměstnanci našich poboček vám rádi poskytnou všechny informace a poradí s výběrem toho pravého zájezdu právě pro vás.

 

 

Navštivte s námi Skandinávii - krásné norské fjordy, souostroví Lofoty a Vesterály, skandinávské metropole, ale i Severní mys - Nordkapp. Po stopách Vikingů se vydáme na poznávacím zájezdě po Islandu, kde na nás čeká všudypřítomný vítr, voda ve všech skupenstvích, národní parky a Modrá Laguna.

 

Oblibě posledních let se těší poznávací zájezdy do Ruska, kvalifikovaný průvodce historik umění PhDr. Tomáš Jeřábek nás zavede i do míst, která jsou pro běžné návštěvníky jinak nepřístupná! Např. v Petrohradě navštívíme mimo známou Jantarovou komnatu i Briliantovou klenotnici s korunovačními klenoty ruských carů. V Moskvě shlédneme kremelskou Zbrojnici s poklady ruských carů.

 

Na poznávacích zájezdech do národních parků Pobaltí jsou perličkami dříve zapovězené estonské ostrovy Saarema a Muhu, za zmínku stojí i návštěva ruského Kaliningradu a průjezd ruskou i litevskou částí NP Kurská Kosa.

 

Poznávací zájezdy za sluníčkem nás zavedou do oblasti Středomoří - navštívíme ostrovy Malta, Mallorca, Sardinie, Korsika, slunné Řecko a Turecko, ostrov Kréta s poklady mínojské kultury, objevíme krásu Jónských ostrovů Lefkáda, Scorpios a Kefalonie. Poznáme Kypr, velice zajímavý ostrov, a to především z hlediska historického.

 

V našem výčtu nesmí chybět Itálie, nabízíme velké množství poznávacích zájezdů, od severu na jih, od Benátek po Sicílii, tématicky lze zájezdy rozdělit za uměním, gastronomií, botanikou a turistikou. Vždyť Itálie má tolik co nabídnout.

 

Láká vás Francie? Romantická Paříž a projížďky lodí po Seině, Île-de-France s 9 královskými městy, levandulová Provence, hory, jezera a parky Rhône-Alpes, gotické zázraky Pikardie, Mont-Saint-Michel a pláže vylodění v Normandii, země námořníků a země legend Bretaň, oblast Loiry, bujná Akvitánie, země kontrastů Languedoc a mnohem více poznáte na našich zájezdech do Francie.

 

Rozmanitou nabídku nabízíme i u poznávacích zájezdů do Velké Británie, Irska, Švýcarska, zemí Beneluxu. S námi navštívíte i Balkán a exotické destinace od Srí Lanky po Peru.

 

Příjemné poznávání, spoustu sluníčka a mnoho nezapomenutelných zážitků vám přeje http://www.redok.cz/

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.02.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.