Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Poznejte Norsko v 10 dnech

Norsko je zemí mnoha tváří. S každým ročním období vám odhalí kus svého já. V zimě vás oslní svou polární září, na jaře vyzkoušíte rybolov a ochutnáte čerstvý tatarák z lososa, v létě objevíte vodopády a vydáte se do hor, podzim vás vyzve k poznání norských fjordů.

Nízké teploty vám vynahradí přírodní krásy severské země. Dovolená v Norsku je vyhledávaná zkušenými rybáři, milovníky hor, ale i obyčejnými dobrodruhy, kteří chtějí poznat drsnou severskou krajinu.

 

S průvodcem je váš zájezd snazší

Každá dovolená je bohužel vždy kratší, než bychom si přáli. Proto na svých cestách za poznáním a odpočinkem neztrácejte čas a svěřte se do rukou zkušeného průvodce. Možná se vám teď vybavil autobus plný důchodců mířící za poznáváním památek. Nebojte se, moderní poznávací zájezd je zcela o něčem jiném a má hned několik výhod. Především vám umožní poznat neznámou zemi během několika dní bez zbytečného stresu. Každý den tak využijete na maximum a domů se vrátíte plní energie a skvělých zážitků. Skupina zájezdu je tvořena z 6 až 10 osob, což zajistí přátelskou atmosféru a osobní přístup průvodce. Domluvte se s přáteli a zažijete tak svoji nejlepší dovolenou.

 

Poznávací zájezd do Norska

Poznávací zájezd do Norska vám může být ušit na míru dle vašich přání, nebo si vyberete z předem sestavených balíčků. Vždy je předem dáno ubytování, strava i jednotlivý plán dne. Vše je rozloženo tak, abyste si svou dovolenou perfektně užili. Díky dlouholetým zkušenost a zaměření se CK pouze na Norsko a Laponsko poznáte zemi během několika dní stejně dobře, jako kdybyste ji poznávali několik let.

S blížící se zimou jsou připraveny zájezdy ve sportovním duchu. Zalyžovat si můžete v Nordseter Fjellpark či Lillehammer. Zasněženou krajinou se proženete na běžkách nebo ve spřežení Husky. Navštívíte velrybí safari a Paříž Severu, Tromsø, atmosféra polárního města vás dostane na kolena. Dny plné nevšedních zážitků uzavřete skandinávskou saunou a gurmánskou tečkou. Norská kuchyně nabízí mnoho specialit od vybrané zvěřiny až po rybí pochoutky, které se leckdy podávají syrové.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.10.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!