Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

Jak na letenky ve Skypickeru

Hledej letenku, www.radicestujeme.euSkypicker nabízí velký výběr levných letenek převážně od tří nejznámějších nízkonákladových aerolinek: Easyjet, Wizzair a Ryanair, které se umisťují na předních místech při vyhledávání. Hledání leteckých spojů na webu Skypicker je uživatelsky přívětivé a nenajdete v něm komplikované formuláře jako u ostatních vyhledávačů letenek.

Na hlavní stránce portálu si jednoduše vyplníte odletovou a cílovou destinaci. Na mapě Evropy se zobrazí nalezené výsledky včetně konečné ceny a okolních měst.

Velkou předností vyhledávače je, že není potřeba znát přesný den odletu a příletu, dokonce ani nemusíte znát cílovou zemi. Bohatě stačí označit jako cíl letu stát, kam letíte. Například chcete-li se dostat do Španělska a záleží vám spíše na zajímavé ceně než na tom, jestli přiletíte do Madridu, nebo Barcelony?

A nevadí vám navíc delší doba strávená v letadle, nějaký ten přestup navíc, či případné přespání na letišti? V těchto všech případech je Skypicker určen pro vás a provede složité hledání nejrozmanitějších kombinací u všech low cost aerolinek místo vás a vypíše list letenek od nejnižší ceny.

 

 

Skypicker: vyhledávač letů nízkonákladových aerolinek

 

Výběr letenky skypicker,www.radicestujeme.eu

V pravé části hlavní stránky webu vidíte mapu Evropy s cenami letenek. Růžové kolečko na mapě ukazuje rozsah letišť s kterých se vypočítává vyhledávání letenek.

 

skypicker - web, www.radicestujeme.eu

V levé části obrazovky: navrchu formulář a pod ním výpis letenek od nejnižší ceny. Na hlavní liště webu můžete přepínat jazykové verze webu, jednotlivé měny států, rezervace letenek, FAQ, kontakt aj.

 

 
Srovnejte ceny letenek ve Skypickeru s Pelikánem a Královnou.
 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.