Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

Jak na letenky ve Skypickeru

Hledej letenku, www.radicestujeme.euSkypicker nabízí velký výběr levných letenek převážně od tří nejznámějších nízkonákladových aerolinek: Easyjet, Wizzair a Ryanair, které se umisťují na předních místech při vyhledávání. Hledání leteckých spojů na webu Skypicker je uživatelsky přívětivé a nenajdete v něm komplikované formuláře jako u ostatních vyhledávačů letenek.

Na hlavní stránce portálu si jednoduše vyplníte odletovou a cílovou destinaci. Na mapě Evropy se zobrazí nalezené výsledky včetně konečné ceny a okolních měst.

Velkou předností vyhledávače je, že není potřeba znát přesný den odletu a příletu, dokonce ani nemusíte znát cílovou zemi. Bohatě stačí označit jako cíl letu stát, kam letíte. Například chcete-li se dostat do Španělska a záleží vám spíše na zajímavé ceně než na tom, jestli přiletíte do Madridu, nebo Barcelony?

A nevadí vám navíc delší doba strávená v letadle, nějaký ten přestup navíc, či případné přespání na letišti? V těchto všech případech je Skypicker určen pro vás a provede složité hledání nejrozmanitějších kombinací u všech low cost aerolinek místo vás a vypíše list letenek od nejnižší ceny.

 

Skypicker: vyhledávač letů nízkonákladových aerolinek

 

Výběr letenky skypicker,www.radicestujeme.eu

V pravé části hlavní stránky webu vidíte mapu Evropy s cenami letenek. Růžové kolečko na mapě ukazuje rozsah letišť s kterých se vypočítává vyhledávání letenek.

 

skypicker - web, www.radicestujeme.eu

V levé části obrazovky: navrchu formulář a pod ním výpis letenek od nejnižší ceny. Na hlavní liště webu můžete přepínat jazykové verze webu, jednotlivé měny států, rezervace letenek, FAQ, kontakt aj.

 

 
Srovnejte ceny letenek ve Skypickeru s Pelikánem a Královnou.
 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!