Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair navýší počet letů z Prahy do Řecka a Španělska

Irský Ryanair dál navyšuje počet letů z našeho hlavního města do středomořských lokalit. Oproti dříve oznámenému plánu už podruhé během týdne společnost počet letů do španělských a řeckých destinací navýšila.

 

 

 

Od 1. srpna 2020 začne Ryanair létat z Prahy na Mallorku 6x týdně. Ještě před virovou pandemií přitom irský dopravce plánoval jen 2 lety týdně. Na počátku týdne firma přidala další 2 frekvence, o víkendu ještě další 2. Ryanair tak bude provozovat celkem 6 letů týdně. Nejlevnější zpáteční letenky začínají na cca 1700 kč, během srpna lze zpáteční letenku zakoupit za 2 až 3 tisíce korun.

Ryanair posílí i spoj do španělské Malagy, která je hlavním nástupním místem pro rekreační lokalitu Costa del Sol. Nově bude létat od 1. srpna 5x týdně. Ceny se pohybují na podobné výši jako u Mallorky.

Navýšení letů nastane i do Řecka. Z jednoho letu týdně přidal dopravce nejprve další 2 týdně na Korfu. A od srpna bude nabízet 4 lety týdně. Na Rhodos bude společnost nadále nabízet 2 lety týdně.

 

 

 

 

   
  Čtěte také:
 

Seznam letišť ve Španělsku

 

Přehled - řecké ostrovy

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 28.06.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.