Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Studium v USA umožní naučit se jazyk i poznat místní život

V posledních desetiletích došlo nejen v České republice, ale i ve zbytku světa k významným společenským změnám. Technologie výrazně pokročily a v současnosti nám umožňují být ve spojení s blízkými i spolupracovníky kdykoli. Řadu soukromých, pracovních i úředních záležitostí můžeme bez obtíží vyřídit i z druhého konce světa. A s klesající cenou internetového připojení i stále se zmenšující velikostí a hmotností počítačů a dalších chytrých zařízení mohou mnozí docházet docházet do práce jen na několik dní v týdnu. Stále více zaměstnavatelů totiž umožňuje vykonávat alespoň část běžné agendy z domova.

 

 

Cestování je v kurzu. Bez znalosti jazyků jsou ale delší pobyty téměř nemožné

V dnešní době se můžeme směle vypravit téměř do libovolné země na světě. Ti, co mají cestování v krvi, se dokonce nezřídka rozhodují pro práci v cizině nebo dokonce kariéru digitálního nomáda, který při poznávání světa pracuje pro firmu sídlící v úplně jiné zemi. A jde to i na plný úvazek, jen je třeba najít toho pravého zaměstnavatele a přesvědčit ho o kvalitních znalostech i dobré pracovní morálce. A samozřejmě je nezbytné opravdu dobře ovládat alespoň jeden světový jazyk, nejlépe angličtinu, kterou se domluvíme na celém světě.

 

 

Anglicky se nejlépe učí mezi rodilými mluvčími. Třeba při studiu v USA

Jazykové znalosti nám pomáhají budovat kariéru i udržovat společenské kontakty. Jsou ale také důležitým předpokladem pro vzdělávání. Proto je prospěšné získat je co nejdříve. A právě studium v USA s CCI je jednou z atraktivních možností, jak poznat cizí kraje a zároveň se zdokonalit ještě před podáním přihlášky na vysokou školu. Studium na střední škole v Americe si čeští středoškoláci oblíbili. A jejich reference i aktuální blogy si je možné projít přímo na webu CCI.cz, která pobyty organizuje a dokáže umístit studenty na státní střední školy kdekoli v USA. Kromě řady rozmanitých aktivit pořádaných přímo školou zajišťuje kulturní a sportovní program pro studenty i vysílající organizace. K dispozici je navíc i nepřetržitá asistence z ČR a místní koordinátorka. A ti nejtalentovanější mohou získat i stipendium a studovat v USA zdarma.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 28.12.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.