Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na eurovíkend     

Granada: levné ubytování a letenky

Ilustrační fotoNakonec španělské město Granada se stane dějištěm fotbalového kvalifikačního zápasu mezi Českem a Španělskem. Pokud tedy plánuje podpořit český A tým, bude vás zřejmě zajímat nejvýhodnější nebo nejlevnější doprava do Granady.

Granada leží v nadmořské výšce 738 metrů nad hladinou moře. Má přes 200 tis. obyvatel a jde o poměrně staré město, které v minulosti bylo hlavním městem Granadského království.

Průměrná teplota v březnu dosahuje hodnoty 12 ºC, v dubnu 13 ºC. V letních měsících průměrně až 26 ºC. V březnu pak průměrně ve městě naprší 31 mm srážek. Nejdeštivější pak je listopad, kdy průměrné srážky dosahují až 93 mm.

 

Jak se levně dopravit do Granady?

Jednou z možností je vycestovat z Brna do Milána (s Ryanairem) a poté pokračovat do Granady (opět s Ryanairem). Nevýhodou je, že příliš nenavazuje let do Granady a bude zřejmě nutné někde přečkat noc.

Další možnosti je letět do blízkého města Malaga a odtud pokračovat přibližně 2 hodiny autobusem. Přímá linka z letiště ve městě Malaga do Granady na autobusové nádraží stojí 10 € na osobu za jeden směr. Autobus odjíždí vždy v 11:30 a 18:30. Zpět jezdí autobus vždy 7:00 a v 10:00. Další možné spojení je z hlavního autobusového nádraží v Malage na autobusové nádraží v Granadě - tento autobus jezdí každou hodinu, vždy mezi 7 a 21 hodinou. Cena je opět 10 € za osobu a jeden směr. Jízdní řád autobusů společnosti Alsa - trasa Malaga-Granada - najdete zde.

V tabulce najdete aktuální ceny letenek do Malagy - ceny se často mění, a tedy mohou jak zlevňovat, a to někdy i výrazně, tak také zdražovat.

Berlin-Malaga 24.-28.3. Ryanair 184 € za 2 osoby
Bratislava-Malaga 23.-27.3. Ryanair 230 € za 2 osoby
Memmingen-Malaga 24.-26.3. Ryanair 168 € za 2 osoby
Memmingen-Malaga 24.-28.3. Ryanair 132 € za 2 osoby
Milan-Granada 21.-26.3. Ryanair 168 € za 2 osob

 

Levné ubytování v této lokalitě

 

Hotel Granada Center

Cena na noc pro dva - 1 302 Kč
 

Gar Anat Hotel Boutique

Cena na noc pro dva - 2 204 Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.