Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na eurovíkend     

Granada: levné ubytování a letenky

Ilustrační fotoNakonec španělské město Granada se stane dějištěm fotbalového kvalifikačního zápasu mezi Českem a Španělskem. Pokud tedy plánuje podpořit český A tým, bude vás zřejmě zajímat nejvýhodnější nebo nejlevnější doprava do Granady.

Granada leží v nadmořské výšce 738 metrů nad hladinou moře. Má přes 200 tis. obyvatel a jde o poměrně staré město, které v minulosti bylo hlavním městem Granadského království.

Průměrná teplota v březnu dosahuje hodnoty 12 ºC, v dubnu 13 ºC. V letních měsících průměrně až 26 ºC. V březnu pak průměrně ve městě naprší 31 mm srážek. Nejdeštivější pak je listopad, kdy průměrné srážky dosahují až 93 mm.

 

Jak se levně dopravit do Granady?

Jednou z možností je vycestovat z Brna do Milána (s Ryanairem) a poté pokračovat do Granady (opět s Ryanairem). Nevýhodou je, že příliš nenavazuje let do Granady a bude zřejmě nutné někde přečkat noc.

Další možnosti je letět do blízkého města Malaga a odtud pokračovat přibližně 2 hodiny autobusem. Přímá linka z letiště ve městě Malaga do Granady na autobusové nádraží stojí 10 € na osobu za jeden směr. Autobus odjíždí vždy v 11:30 a 18:30. Zpět jezdí autobus vždy 7:00 a v 10:00. Další možné spojení je z hlavního autobusového nádraží v Malage na autobusové nádraží v Granadě - tento autobus jezdí každou hodinu, vždy mezi 7 a 21 hodinou. Cena je opět 10 € za osobu a jeden směr. Jízdní řád autobusů společnosti Alsa - trasa Malaga-Granada - najdete zde.

V tabulce najdete aktuální ceny letenek do Malagy - ceny se často mění, a tedy mohou jak zlevňovat, a to někdy i výrazně, tak také zdražovat.

Berlin-Malaga 24.-28.3. Ryanair 184 € za 2 osoby
Bratislava-Malaga 23.-27.3. Ryanair 230 € za 2 osoby
Memmingen-Malaga 24.-26.3. Ryanair 168 € za 2 osoby
Memmingen-Malaga 24.-28.3. Ryanair 132 € za 2 osoby
Milan-Granada 21.-26.3. Ryanair 168 € za 2 osob

 

Levné ubytování v této lokalitě

 

Hotel Granada Center

Cena na noc pro dva - 1 302 Kč
 

Gar Anat Hotel Boutique

Cena na noc pro dva - 2 204 Kč

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!