Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na eurovíkend     

Levné ubytování: v Cannes na filmový festival

Ilustrační foto64. ročník festivalu v Cannes proběhne již za pár dní - od 11. do 22. května. Filmový festival byl založen v roce 1946, a tudíž patří k těm s nejdelší tradicí. Každoročně se na tomto festivalu uděluje tzv. Zlatá palma, v originále "Palme d'Or". Letos odstartuje filmovou nadílku v Cannes film Woodyho Allena Midnight in Paris. Dorazí sem i známý francouzský herec Jeana-Paula Belmondo.

Pokud se chystáte vycestovat na tento festival, můžete využít blízkého letiště v Nice. Do tohoto města vás dopraví např. Air Berlin z Vídně. Z letiště v Nice jezdí pravidelně Express Coach, který vás dopraví do centra města Cannes. Cena jedné jízdenky je okolo 15 €. Pokud máte zájem o levnější dopravu, je možné využít autobusovou linku TAM 200, která operuje na trase Nice-Cannes. Cena jízdenky na uvedené trase je cca. 1,3 €. Doba jízdy je však poněkud delší - cca. 2 hodiny.

Tip na ubytování

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.