Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na eurovíkend     

Levné ubytování: v Cannes na filmový festival

Ilustrační foto64. ročník festivalu v Cannes proběhne již za pár dní - od 11. do 22. května. Filmový festival byl založen v roce 1946, a tudíž patří k těm s nejdelší tradicí. Každoročně se na tomto festivalu uděluje tzv. Zlatá palma, v originále "Palme d'Or". Letos odstartuje filmovou nadílku v Cannes film Woodyho Allena Midnight in Paris. Dorazí sem i známý francouzský herec Jeana-Paula Belmondo.

Pokud se chystáte vycestovat na tento festival, můžete využít blízkého letiště v Nice. Do tohoto města vás dopraví např. Air Berlin z Vídně. Z letiště v Nice jezdí pravidelně Express Coach, který vás dopraví do centra města Cannes. Cena jedné jízdenky je okolo 15 €. Pokud máte zájem o levnější dopravu, je možné využít autobusovou linku TAM 200, která operuje na trase Nice-Cannes. Cena jízdenky na uvedené trase je cca. 1,3 €. Doba jízdy je však poněkud delší - cca. 2 hodiny.

Tip na ubytování

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!