Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na eurovíkend     

Prodloužený víkend u moře - letecky

Ilustrační fotoRádi byste odpočinek, relax někde u moře? Máme pro vás tipy na levné letenky k moři ve víkendových termínech a přikládáme k tomu nabídku levných hotelů či apartmánů.

V článku najdete tipy na prodloužený víkend na Mallorce a ve španělském Alicante. Pro zajímavost, aktuální předpověď počasí říká, že o nejbližším víkendu zalije Mallorku sluníčko a teplota nad 27 °C. Podobné teploty očekávají i v Alicante, i když zde se může objevit několik přeháněk.

 

Prodloužený víkend na Mallorce - od 1 850 Kč na osobu

z Bratislava do Palma de Mallorca - odlet 28.5./přílet 2.6. (SO-ČT)
Ryanair (objednat)
1118 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 

Ubytování:

Apartamentos Sol Y Vera
Avenida S´Olivera, 5, Magalluf
139 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více


Apartamentos Sol Y Vera jsou vzdáleny 100 metrů od pláže Magalluf na Mallorce. Jsou vybaveny venkovním bazénem se slunnou terasou a všechny mají vlastní balkon, některé z nich s výhledem na moře. Čtyřlůžkový pokoj vás v termínu výhodné letenky vyjde na 2 902 Kč. Nejvýhodněji je tedy cestovat ve čtyřech lidech. Za ubytování a letenky zaplatí čtyři osoby 7 374 Kč. V ceně letenky je příruční zavazadlo a chybí případný příplatek za platbu - pokud máte kartu Mastercard Prepaid, je poplatek nulový. Za 5 dní pobytu na Mallorce zaplatí jedna osoba cca. 1 850 korun. Letenky objednávejte u Ryanairu a ubytování objednávejte na této adrese.

Sol Y Vera - apartmány

Prodloužený víkend ve Španělsku- od 1 000 Kč na osobu

z Brno Tuřany do Alicante - odlet 29.5./přílet 31.5. (NE-UT)
Ryanair (objednat)
1542 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 

Ubytování:

Alicante Hills
Glorieta Reino Unido, 6, Alicante
242 - 544 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více


Alicante Hills se nachází jen 4 km od letiště v Alicante a nabízí venkovní bazén, vířivku a recepci s nepřetržitým provozem. Každý apartmán je klimatizovaný, má vlastní terasu a bezplatné Wi-Fi. Pláž Saladar-Urbanova najdete zhruba 2 km od komplexu, taktéž golfové hřiště. Centrum Alicante je vzdáleno 5 km. Pro uvedený termín jsou v nabídce dvou až čtyřlůžkové pokoje. Opět je nejvýhodnější čtyřlůžková varianta. Za čtyřlůžkový pokoj v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu zaplatíte 2 418 Kč (2 noci).

Čtyři osoby zaplatí za zpáteční letenky a ubytování 8 586 Kč, to je na osobu něco málo přes 1 tisíc korun. Nevýhodou je krátký čas, který u moře strávíte - je to opravdu jen takové přičichnutí k létu.

 

Aktuální akční letenky hledejte zde, levné hotely najdete v této části našeho webu.

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!