Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Kam o víkendu? festivaly, zoo, závod na kole

Zas se blíží víkend, už jen 3 do konce práznin. Tento víkend si můžete udělat opravdu nabitý. Je mnoho možností jak si ho užít. Buďto jízdou na horském kole kolem hradu Bouzov, zajít si v noci do zoo nebo si zatančit flamenco na festivalu španělské kultury v Olomouci. To vše se koná tento víkend.

Mezinárodní festival flamenca a dny španělské kultury Olomouc 2010 - 12.8.2010 - 15.8.2010

Mezinárodní festival, který divákům nabízí nejen strhující tanec a hudbu flamenco, ale také přehlídku španělské kinematografie, koncerty klasicé hudby, velkou flamencovou fiestu pod širým nebem, sangria párty a dny španělské gastronomie.
Strhující tanec a hudba flamenco již po staletí fascinuje diváky po celém světě. Směsice různých stylů a vlivů doplněná o opravdovost projevu protagonistů nabízí divákům nenapodobitelný zážitek, pro který je flamenco tak vyhledávané a oblíbené.

Legendy ožívají za soumraku - 12.8.2010 (20:00) - 14.8.2010 (20:00)

Kdo chce poznat tajemství skrývající se uvnitř středověkého hradu a nebojí se, nechť přijde navštívit historicky první noční prohlídky hradu Kašperk. Pojďte s námi prozkoumat noční hradní život a objevit tajemná zákoutí s ještě tajemnějšími bytostmi.

Open Air Festival Panenský Týnec - 12.8.2010 - 14.8.2010

Návštěvníky letiště v Panenském Týnci čeká zábava pro celou rodinu. Sportovní aktivity, dětský koutek, divadelní hry...
Zatím prvním divadelním spolkem, který pobaví návštěvníky Open Air Festivalu bude Činoherní studio Ústí nad Labem. Ten přiveze do Panenského Týnce Posledního depešáka, nebo-li inscenaci Strange Love s Markem Taclíkem v hlavní roli. Mimo jiné si malí návštěvníci užijí atrakce jako divadelní představení, malování na obličej, soutěže a spoustu dalšího. Open Air Festival je totiž akcí pro celou rodinu. Pro ty nejmenší postaví pořadatelé dětskou zónu, kde čeká malé návštěvníky bohatý zábavný program a nejrůznější atrakce. Děti do 12 let mají navíc vstup na Open Air Festival zcela zdarma. Hvězdami akce budou norští Röyksopp, britská legenda taneční hudby Faithless, indie hvězda Kasabian, duo LTJ Bukem a MC Conrad, Kosheen DJs, Richard Müller a belgický šansoniér Arno.
Vstupné: 880 – 1666,- Kč

Jízda parní lokomotivou - 14.8.2010 10:30  

Tradiční jízda parní lokomotivou po trase Jindřichův  Hradec - Hůrky a zpět, opékání buřtů a soutěže o ceny.
Kde:  Jindřichův Hradec I, Jindřichův Hradec


Water-Bird CUP 2010 - Mistrovství ČR v AquaSkipperu - 14.8.2010

Mistrovství České republiky v jízdě na vodním skákadle AquaSkipper, opět v areálu campu Stříbrného rybníku v Hradci Králové V SOBOTU dne 14.srpna 2010...

Kde:  Kemp Stříbrný rybník, Hradec Králové, Na Stávku 8, Svinary


Letní noc v zoo - 13.8.2010 20:00  

Netradiční prohlídka zoologické zahrady při setmění, kdy lze potkat nejen spoustu zajímavých zvířat, ale i tajemných bytostí. Letošním tématem je zrození a vznik života. Vstup je pouze na rezervaci.
Kde:  Zoologická zahrada Jihlava, Březinovy sady 4372 10, Jihlava

9. Rallye Železné hory 2010 - 14.8.2010  

Je připraveno 8 měřených testů s celkovou délkou 81 km. Všechny jízdy budou ve dne na asfaltovém povrchu a trať bude obohacena o technický úsek v blízkosti CHKO.
V obci Liboměřice je připraven stánek s občerstvením ( Pivo, nealko nápoje, grilované klobásy a další), místa k sezení, možnost schování se před deštěm při nepříznivém počasí. Více zde : www.sdh.libomerice.cz


VLK BIKE 2010 - závod horských kol - 14.8.2010 

Všichni příznivci horských a krosových kol, adrenalinu, ale i pohody a zábavy, pro které je letos připraven už druhý ročník závodu nazvaného VLK BIKE.

Trasa závodu vede do příjemného prostředí se zajímavým terénem, kde si užijete krásné kopečky, ale i úchvatné sjezdy! Cestou můžete obdivovat také výhled na hrad Bouzov, v jehož okolí se závod jede. Délka trati je příjemných 32 kilometrů, s převýšením 542 metrů.
Kde:  Vlčice, Loštice ; Cena:  150

 


 

Vložil/a: Daniel Česák 12.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.