Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Zima ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův MlýnZima nám svými teplotami pomalu dává o sobě vědět. Podívali jsme se tedy, co významného je naplánováno v jednom z nejvýznamnějších lyžařských center u nás – ve Špindlerově Mlýně. Jen pro začátek připomeneme, že letos budou skipasy ve „Špindlu“ o něco dražší.

Jednodenní lyžování stojí 750 korun. Jde o zhruba sedmiprocentní zdražení oproti minulé sezóně.  Novinkou jsou tzv. vratné skipasy. V hlavní sezóně zaplatí lyžaři za vratný skipas 850 korun. Mimo sezónní vratný skipas stojí 750 korun. Pokud ovšem skipas vrátí do dvou hodin, na pokladně mu bude vráceno 280 Kč. Vrátí-li skipas do čtyř hodin, bude mu vráceno 170 Kč. Dvouhodinové lyžování tak bude stát 570 Kč, čtyřhodinové 680 korun. Aktuální ceník skipasů najdete na této stránce.

Ale nyní k samotným plánovaným akcím.

 

SKI OPENING Špindlerův Mlýn

Jak název napovídá, jde o slavnostní otevření zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně. Akce se koná v samém centru městečka a to v termínu od 14.-17. prosince. Hlavní program proběhne v sobotu 15. prosince. Součástí akce je módní show, ohňostroj, živá hudba a je naplánován i koncert Eddie Stoilowa. Abyste si akci dostatečně užili, bude zřejmě zapotřebí si najít vhodné ubytování ve Špindlerově Mlýně.

 

Ty správné penziony a hotely můžete zkusit hledat zde. Jsou zde agregované slevy jednotlivých hotelů i penzionů ve Špindlerově Mlýně.


Setkání Špindlerovských lyžníků

Tato akce je pořádána v samotném závěru tohoto roku, 26. Prosince v 10 hodin.  Setkání se uskuteční v centru u bílého mostu. Odpoledne se návštěvníci dočkají i živé hudby.

Koncert kapely Kryštof

Další akce potěší všechny ty, kteří mají rádi hudbu skupiny Kryštof. 28. Prosince se ukáže Kryštof v music baru Silverrock. Pokud se rozhodnete dorazit na tento živý koncert, připravte si 950 korun na vstupné. Vstupenky si rezervujte na tel. 499 526 516

Silvestrovská show

30. prosince se ve Špindlerově Mlýně v části Svatý Petr uskuteční silvestrovská show plná zábavy, sportu i hudby.

 

Tipy na hotely v této lokalitě

Cena na noc pro dva - 2 625 Kč
Cena na noc pro dva - 1 620 Kč
Cena na noc pro dva - 1 022 Kč

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Cena na noc pro dva - 1 412 Kč

 

 

logo

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.09.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.