Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Za sto eur do USA

LevelNízkonákladové lety jsou stále oblíbenější alternativou pro mnoho cestovatelů. Na zvyšující se poptávku tím pádem nevyhnutelně reaguje i nabídka. Do hry tak má již brzy vstoupit nový dopravce.

 

 

 

Web nové aerolinky: www.flylevel.com

Kam můžete letět? přehled destinací

 

Nový nízkonákladový dopravce

Stát za ním má společnost IAG. Pod tu už v současné době patří čtveřice British Airways, Iberia, Vueling a Air Lingus. Nově vzniklá společnost, která je doplní, se má jmenovat Level. Zaměří se hlavně na lety z Evropy do Severní a Jižní Ameriky.

Na nové linky budou nasazeny Airbusy A330. Ty nabídnou 293 míst v ekonomické třídě a 21 v premium economy, v níž budou moci pasažéři cestovat komfortněji, neboť se jim dostane více prostoru. Za příplatek 9 eur budou zájemci moci na palubě využít i připojení k internetu.

 

 

První cestující by měl nový dopravce přivítat už v červnu. Lety odstartují ze španělské Barcelony, to je z důvodu návaznosti na linky již zmiňované společnosti Vueling.

Cílovými destinacemi budou Buenos Aires, San Francisco, Los Angeles a Punta Cana. V budoucnu by se nabídka měla rozšiřovat a lety se začnou realizovat také z jiných evropských měst.

 

Level

 

Snižování cen zřejmě nekončí

Za jednosměrnou letenku přitom vydáte 99 eur, tedy v přepočtu zhruba 2 700 Kč. Což podle odborníků bude znamenat konkurenční boj, který v konečném důsledku přinese výhody zákazníkovi.

Například nízkonákladový dopravce Norwegian již na situaci reagoval oznámením připravovaných transatlantických letů za 99 eur za jednosměrnou letenku. Zaváděcí cena by se přitom měla dostat dokonce na pouhých 65 dolarů. Na konci června by se měla objevit ještě jedna společnost. Ta se jmenuje Scoot, patří pod Singapore Airlines a plánuje létat ze Singapuru do Atén. Tlak na snižování cen je tak opravdu výrazný.

Ostatně již vznik Levelu je jakousi odpovědí na rozhodnutí konkurenční Lufthansy, která začala nabízet lety do Asie a Karibiku skrze vlastní dceřinnou společnost Eurowings.

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Plánování letů bude jednoduší. Google spustil nový vyhledávač letenek

Přehled největších českých a zahraničních vyhledávačú letenek

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.03.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.