Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Do Lido di Jesolo za krásnými plážemi, čistotou a kvalitou služeb

Proč se vydat opět na Jadran? Na jeho severu na vás čeká krásné městečko, letovisko a přístav - Lido di Jesolo. A pokud dovolenou vybíráte podle čistoty pláží a kvality služeb, je Lido di Jesolo ideální destinací pro vás. Každoročně toto přímořské městečko dostává ocenění „Modrá vlajka“.

 

 

 

 

Užijete si  dlouhou písčitou pláž s čistou vodou a vynikajícími službami

Lido di Jesolo je hlavně o slunění se na pláží a koupání se v moři. Dlouhou - patnáctikilometrovou pláž si opravdu vychutnáte. Nechybí ani dostatečný počet lehátek, slunečníků a pro stydlivce také převlékárny. Už na pláži se můžete zabavit nabízenými vodními atrakcemi a nebo můžete relaxovat u osvěžujícího drinku. Převaha atrakcí však na vás čeká v městské části.

 

     Mapa - openstreetmap.org

 

 

Zařádíte si v největším aquaparku v Itálii, navštívíte zoo nebo motokáry

Co by vám děti nikdy neopustily na dovolené v Lido di Jesolo? Kdybyste s nimi nenavštívili největší aquapark v  Itálii - Aqualandia.  Ten nabízí spoustu atrakcí pro malé děti, teenagery i dospělé. A být v Lido di Jesolo a nesklouznout se po největší skluzavce světa (42 m), kterou aquapark nabízí? Tak to by byl vážně hřích! Celodenní vstupné zde stojí 30 €. A pokud Aqualandia děti zcela nezmůže, můžete s nimi zajít ještě do místní zoo nebo na motokáry. Zábavu však doporučujeme rozložit si na více dnů, aby nebyla tak zmáhající.

Je zde toho ještě hodně k vidění - například podmořský svět Sea Life Jesolo, minigolf Jesolo, Lunapark New Jesolandia a další. Každý den pak v přístavu Lido di Jesolo můžete nasednout na pirátskou loď Jolly Roger a užít si okružní plavbu nebo se lodním taxíkem Vaporetto svézt do Benátek.

 

Nakupte si na pravidelně pořádaných trzích, občerstvěte se vynikající zmrzlinou

Zábavou znavení rodiče jistě uvítají odpočinek ve městě - v restauracích, kavárnách a cukrárnách. I děti mohou na chvíli usednout k lahodné zmrzlině, která se ve městě nabízí  na každém kroku. Město Lido di Jesolo si oblíbíte i kvůli pravidelně pořádaných trzích, na kterých si můžete nakoupit čerstvé potraviny a nebo jen nasávat jejich atmosféru. Po tom, co děti půjdou spát si mohou dospělí vyrazit do některého z baru v Lido di Jesolo. Nocí zde život neutichá, ba naopak.

A co vy? Opět volíte oblíbenou dovolenou na Jadranu? Tentokrát vyrazte na jeho sever - čeká tam na vás Lido di Jesolo - město zábavy, odpočinku a relaxace.

 

 

V Lido di Jesolo nebudete mít problém se ubytovat

V Lido di Jesolo rostou hotely jako houby po dešti. A proto nebudete mít nouzi se ubytovat. Bydlení je zde sice o něco dražší než v ostatních destinacích (právě kvůli převaze hotelů), ale za čistotu přilehlých pláží a kvalitu služeb se vyplatí něco si připlatit.

 

    Přehled hotelů

 

Autor: Andrea Nováková

 

 

   
  Čtěte také:
 

Jak dlouho trvá let do Itálie?

 

Informace - Itálie

   

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.06.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.