Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Prosluněný Kavos

Městečko Kavos, které čítá necelých tisíc obyvatel, leží na samém jihu  řeckého ostrova Korfu.

 


Noční život i nejdelší pláže na ostrově

Kavos je obklopen voňavými olivovými háji a nádhernými několikakilometrovými plážemi, které údajně patří k těm nejdelším na celém ostrově.

Z písečné pláže s oblázky a kamínky se pozvolným vstupem dostanete do tyrkysového moře, ze kterého můžete dohlédnout až na břehy Řecka či Albánie.

Olivové háje, noční zábava, restaurace, bary a diskotéky, ano, to všechno je živý Kavos. Toto letovisko tak ocení zejména mladí lidé, kteří vyhledávají čilý ruch a zábavu.

Pokud ale plánujete rodinnou dovolenou, děti raději nechte doma. Navštívit můžete četné množství barů, diskoték a tanečních klubů. Oslavovat tak můžete bez výčitek až do ranních hodin, zkrátka ráj.

 

 Tip na ubytování:  Fardinis Studios Cena na noc pro dva - 914 Kč

 

Domky hrající všemi barvami

Ubytovat se můžete v několika hotelích či apartmánech, každý si přijde na své. Vychutnat si zde můžete řecké speciality, většina kuchyně se ale přizpůsobuje mladým Angličanům, neboť Angličané tvoří velkou část přijíždějících návštěvníků.

 

 
Přehled restaurací a volnočasových aktivit v této lokalitě na TripAdvisoru.
 


Pokud vám ale místní speciality a noční život nestačí, porozhlédněte se po okolí. Máte hned několik možností. Velkým lákadlem jsou například ostrovy Paxos a Antipaxos, které zaujmou milovníky zlatavých pláží a místních taveren.

 


Milovníky historie, lodí či fotografy rozhodně upoutá přístavní a hlavní město Korfu - Kerkyra. Barevná kombinaci domečků, klikatých uliček, křišťálově čisté vody i lodí zaujme naprosto každého.

 

 Přehled ubytování v této lokalitěPlavky a dobrou náladu s sebou

Kavos je jednoznačně nejlepší volbou pro všechny, kteří si chtějí svou dovolenou užít naplno a odjet s kopou fotografií i zážitků. Nabízí vám všechno, na co jen dokážete pomyslet. Ať už se jedná o zlaté nikdy nekončící pláže, plážové drinky nebo lákavou hudbu, rozhodně této dovolené nebudete litovat.

Tak zabalit plavky, slaměný klobouk, dobrou náladu a můžete vyrazit!


Autor: Jana Kašparová

 

 

 

Zdroj videa:Thanos Lefteris, Kavos - Korfu, zájezdy do Řecka zde

 

 

   
  Čtěte také:
 

Přehled - řecké ostrovy

 

Seznam letišť v Řecku

 

Jak dlouho trvá let do Řecka?

   

 


Vložil/a: Daniel Česák 04.07.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.