Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Ubytování ve Vídni v hotelu Geblergasse

Vídeňský zámek Belveder, zdroj: wikipedia.frHotel Geblergasse ve Vídni nabízí levný komfort v době před největším vídeňským náporem turistů, před adventem. Třeba listopadový eurovíkend by vás mohl vyjít hodně výhodně. Pokoj pro dva s manželskou nebo dvěma oddělenými postelemi stojí 949 korun na noc. Tedy 475 korun na osobu. To se málokdy sežene ubytování i v českém penzionu.


Dvoulůžkový pokoj v Hotelu GeblergasseHotel Geblergasse vychází hostům vstříc wi-fi připojením po celém hotelu zdarma a možností parkovaní, to ovšem za příplatek. Za 5 euro je možné přikoupit si snídani. Hotel je jednoduše, ale čistě a účelně vybavený. Na pokojích najdete vlastní koupelnu i satelitní televizi.  Podstatnou Výhodou hotelu je jeho blízkost k stanici metra, kterým se za 5 minut dostanete do centra. Tramvají to trvá 10 minut. Pokud vás tato nabídka láká, určitě také nepohrdnete několika dobrými typy, co je potřeba ve Vídni vidět. Bývalé hlavní město habsburské říše si zakládá na své historické významnosti, vždyť velká část Vídeňského centra je celá zapsaná v UNESCO.

 

 

Hotel GeblergasseKdyž už jsme zmínili habsburskou monarchii, tak určitě nevynechejte návštěvu zámku Schönbrunn s přilehlými překrásnými zahradami.  Muzejní komplex Hofburg může lákat na právě panovnické sbírky, nebo  umělecko průmyslové muzeum či Dům umělců. Zajímavou podívanou může být i Muzeum Sigmunda Freuda.  Nevynechejte samozřejmě ani známý zámek Belveder, který se dělí na horní a dolní.  A běžte si prohlídnout i náramnou vídeňskou radnici v neorenesančním stylu a pak už můžete vyrazit do největší nákupní třídy na Mariahilfer Strasse, kde se po nákupech můžete stavit na nějaký ten vídeňský řízek, nebo pokud holdujete vegetariánství, tak alespoň vídeňskou kávu.

Ať už si chcete užít poznávání Vídně samotné, nebo je to pro vás jenom zastávka před odletem do nějaké vzdálenější destinace, snad vám přijdou naše tipy vhod.

Pokoje v Hotelu Geblergasse si můžete vybrat na tomto odkazu.

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.08.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.