Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy na levné lyžování     

Kam vyrazit lyžovat o Vánocích? Bardonecchia či Weerberg

Bardonecchia - ilustrační footPrvní tip na zajímavou nabídku lyžování nás zavede do Itálie, střediska Bardonecchia. Tamní rezidence Villa Frejus nabízí ubytování vč. skipasu o vánočním termínu za 8 554 Kč. V případě, že nemusíte nutně lyžovat o Vánocích, můžete zvolit dřívejší termín, např. od 11.-18.12. 2011. V tomto termínu získáte ubytování vč. skipasu za hezkých 6 214 Kč.

Středisko Bardonecchia  najdete v blízkosti Turína, při francouzských hranicích ve Val di Susa. Údolí je známé především svou vysokohorskou výletní stezkou Alta Via Val di Susa, na kterou se můžete dostat v průběhu týdne z údolí v Bardonecchii do Bassa Valle. Ve středisku vás čeká 100 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti a skvělé možnosti offpistu, přičemž v nadmořské výšce 2 750 m samozřejmě nechybí ani dobré sněhové podmínky!

Bližší informace včetně linku k online objednávce najdete zde.

 

Vánoce v rakouských Alpách

Weeberg hotelInnsbruck, hlavní město Tyrolska, leží přímo u řeky Inn a nedaleko střediska Weerberg (25 km). Innsbruck patří k nejhezčím horským městům Evropy - ideální cíl cesty pro každého, kdo chce dovolenou na horách spojit s kulturou! Weerberg se nachází v nadmořské výšce 900 m nad údolím řeky Inn, daleko od provozního ruchu. Naskytne se vám odtud parádní výhled na pohoří Karwendel a Rofan na severu, Kellerjoch na východě. Po 30 km se dostanete do oblíbeného Zillertalu s jeho snad nekonečným výběrem sjezdovek! Weerberg je tedy ideálním východiskem pro nejrůznější výlety. Jen tak mimochodem, Weerberg patří se svou rozlohou až 14 km k jedné z nejdelších vesnic Rakouska.

V tříhvězdičkovém hotelu Sunnbichl v obci Weerberg vás pětidenní pobyt vč. skipasu příjde na 6 474 Kč. Termín pobytu: 23.-28. prosince 2011. Nejbližší lyžařský areál nabídne přes 20 km sjezdovek a 7 vleků.

 

Bližší informace včetně linku k online objednávce najdete zde.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.10.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!