Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Získejte slevy     

Získejte slevu v restauraci Budweiser Budvar na letišti Praha

Ilustrační fotoKaždý registrovaný uživatel našeho webu může nyní získat slevu 10% u našeho partnera restaurace Budweiser Budvar na letišti Praha. V restauraci je k dispozici WIFI připojení, přijímají platební karty včetně stravenek. V restauraci se můžete bezplatně elektronicky odbavit.

Na této adrese najdete jídelní a nápojový lístek.

Aby jste mohli získat slevu musíte v restaurci předložit "slevový kupon". Ten si můžete stáhnout z našeho webu, pokud jste přihlášení. Link je v pravém horním rohu, nad kontaktem.

Jedná se o moderní českou restauraci. Restaurace je nekuřácká. V restauraci je spousta místa i pro vaše cestovní zavazadla. Restauraci najdete v nákupní pasáži  budovy EUROPORT (lokalizovatelné spíše podle hotelu Marriott) - přímo proti terminálu 1 tj. jsme v nejblíže stojící budově k oběma terminálům

  • spojení na terminál 1 - přímo naproti přes  přechody
  • spojení na terminál 2 - jezdícími schody či výtahem o patro výše nad restaurací a dále přímo po lávce k odletům
  • ceny teplých jídel z jídelního lístku  již od +- 100 Kč  denní nabídka 85 - 110,- Kč
  • sortiment kavárny : espresso 45,-Kč, dezerty od   69,- Kč, plněné bagety sendviče palačinky od 59,- Kč

Slevu lze uplatnit také v útulné kavárně Caffe l´attesa.

Registrujte se zdarma a získáte nejen slevu v této restauraci, ale také slevy na ubytování na ostrovech Korfu, Kréta, v Gargánu, na zájezdy v Itálii, Turecku, Bulharsku apod. Můžete získat také slevu až 300,- Kč na letenku u společnosti Pelikan.cz, dále slevy na ubytování v Jizerských horách nebo v městě Jičín. Vše o slevách najdete v horním menu, v položce "Získejte slevy". K tomu všemu vás budeme zdarma informovat o nejlevnějších letenkách v Česku a na Slovensku.

Vložil/a: Daniel Česák 12.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.