Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Aerolinie KLM

KLM, en.wikipedia.orgPlný název zní KLM Royal Dutch Airlines a jde o národní nizozemskou leteckou společnost. Založena byla roku 1919 a od svého vzniku až dosud působí pod stejným názvem. Vlastní společnost má sídlo v Amsterdamu, základnu pak na mezinárodním letišti Schiphol.

Provozuje dopravu nákladní i leteckou, k dnešnímu dni do již více než sto čtyřiceti destinací.

Pasažéři mohou využít tří tříd a zároveň být bez obav, aerolinky si získaly pověst jedněch z nejbezpečnějších na světě. Do její flotily patří téměř šest stovek letadel, s nimi zajišťuje úsporný a rovněž ekologicky šetrný provoz.

 

 

Nyní si pro zvýšení pohodlí cestujících modernizací procházejí Airbusy A330. Pro ty, kteří jejích služeb využívají pravidelně, navíc nabízí program Flying Blue.

Se svou sesterskou společností Air France-KLM se řadí k předním evropským leteckým společnostem. Mimo to rozvíjí spolupráci s několika dalšími, například s Delta Air Lines. V roce 2004 rovněž vstoupila do aliance SkyTeam.

Web: www.klm.com

Pravidla pro převoz zavazadel u KLM

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Přehled transatlantických letů aerolinky KLM z Prahy

KLM: Moskva z Vídně za 3 417 Kč

KLM: Bangkok za 11 500 Kč

 

 

 

 

 

 

     
    Mohlo by vás zajímat:
   

Jakou mají spotřebu paliva letadla Airbus a Boeing?

     

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.