Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Aerolinka Aeroflot

Foto, en.wikipedia.orgAeroflot jsou největší aerolinie Ruské federace. Dopravce provozuje vnitrostátní a mezinárodní osobní přepravu zejména z  letiště Šeremetěvo ležícího u Moskvy.

Aeroflot je jednou z nejstarších leteckých společností na světě, její historie začala již v roce 1923. Během sovětské éry byla tato národní letecká společnost jedna z největších na světě.

Její flotila letadel patří k nejmladším a zahrnuje 168 dopravních strojů typu (Airbus A350s, A320, A330s, Suchoj, SuperJets-100, Boeing B787, B777-300ERs, 737-800).

 

 

Web: www.aeroflot.ru

Rezervace letenek na webu dopravce

 

Letenky z Prahy do Moskvy na palubě Aeroflotu

Aeroflot

Tento dopravce nabízí přímé spoje z Prahy do Moskvy, přehled letů na Kiwi.com

Aeroflot

Trasa letu (bez přestupu), aktuální cena letenek od 4 108 Kč

Foto, en.wikipedia.org

By Georgiy Shvetsov [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0), CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)], via Wikimedia Commons

 


*Autor úvodní fotky - By Leonid Faerberg [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html) or GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)], via Wikimedia Commons

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Praha - Asie s ruským dopravcem Aeroflot

Přibyde letů mezi Prahou a Moskvou

Spotřeba paliva letadel

Rychlost letounů Airbus a Boeing

V jaké výšce létají letadla

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.