Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Přibyde letů mezi Prahou a Moskvou

Aeroflot, en.wikipedia.orgRuská letecká společnost Aeroflot od začátku zimní sezóny 2015 navýší frekvenci letů mezi Prahou a Moskvou. Mezi hlavními městy se bude od 25. 10. 2015 létat 5x denně. Letadla národního ruského dopravce budou létat na moskevské letiště Šeremetěvo. Více informací a letenky obejdnávejte na stránkách dopravce.

 

 

 Tabulka ukazuje množství letů z Prahy (PRG) do Moskvy (všechny letiště) za den, dobu letu

Přímé lety zajišťují 3 společnosti: Smartwings (1x), ČSA (3x), Aeroflot (5x)

Z Prahy do Moskvy nabízí v současnosti tři aerolinky celkem 9 přímých letů/den


Dále se nabízí 9 letů s přestupem

Tabulka množství letů

  Tab.: lety na trase Praha - Moskva

 Zdroj: google.com

 

Letecká společnost Aeroflot založená roku 1923 je největší ruskou aerolinkou.  Hlavní základnu má na letišti Šeremeťjevo (SVO) u Moskvy. V době svého vzniku patřila k největším na světě, patří i k těm nejstarším. Jedná se o akciovou společnost s majoritou ruského státu. Roku 1989 se jako první ruská aerolinka stala členem mezinárodního společenství letecké dopravy IATA (International Air Transport Association). V dubnu 2006 se pak stal dopravce Aeroflot součástí sdružení  SkyTeam. Podle platného letového řádu nabízí spojení do více než 120 měst ve více než padesátce zemí. Disponuje moderním leteckým parkem, jehož základem jsou dopravní letouny: Airbus A320, A330, Boeing B767. Mezi dceřiné společnosti Aeroflotu patří low cost letečtí dopravci Pobeda a Rossiya Airlines. Služeb Pobedy můžeme využít, létá totiž od 19.2. 2015 na trase Bratislava - Moskva (viz. letový řád).

 

Mohlo by vás zajímat: 3 největší mezinárodní aeroporty obsluhující dopravně Moskvu

Mezinárodní letiště Moskva-Domodědovo (web)

Mezinárodní letiště Šeremeťjevo (web)

Mezinárodní letiště Moskva-Vnukovo (web)


Autor: Martina Zemanová

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.