Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aerolinka Etihad Airways

Foto, en.wikipedia.orgJe mladý dopravce, jedna z vlajkových aerolinek Spojených arabských emirátů, konkrétně pochází z Abú Zabí. Oficiálně se dočkal založení roku 2003 a ještě téhož roku stihl realizovat i první let. Na postu výkonného ředitele stojí Peter Baumgartner.

Patří pod něho rovněž dvě dceřinné společnosti Etihad Holidays a Etihad Crystal Cargo.

Na mezinárodním letišti v Abú Zabí společnost získala i svou základnu, odkud létá do zhruba sedmdesáti destinací, největší podíl tvoří lety do Evropy. Cestující mají k dispozici tři třídy. Dnes také představuje toho vůbec nejrychleji se rozvíjejícího dopravce v dějinách civilního letectví. Opakovaně rovněž obdržel ocenění Foto, cs.wikipedia.orgWorld Travel Awards.

Profiluje se především kvalitními službami a špičkovým servisem pro svoje klienty. Cíl před sebe položily aerolinky vskutku nemalý: Stát se v budoucnu tím nejlepším dopravcem na světě. Roku 2008 se mu zase o něco přiblížily nákupem dvě stě pěti letadel, což byla patrně největší objednávka v historii civilní letecké dopravy.

 

Web: www.etihad.com/en


Pravidla pro přepravu zavazadel

 

Foto, en.wikipedia.org

Foto, en.wikipedia.org

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Etihad: Maledivy z Prahy za 11 202 Kč

Sledujte pohyb letadel na vašem počítači

Jak vysoko létají letadla

Spotřeba paliva letadel


 

Vložil/a: Daniel Česák 30.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.