Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční ceny hotelů v Amsterodamu

Amsterdam, Wikipedia.org

Amsterodamské uličky, kanály a coffee shopy se rozhodně nejeden z vás už rozhodl navštívit. Teď už nebudete déle váhat, až zjistíte, že se v Amsterodamu dá levně ubytovat i v luxusních a trendy hotelech. Až 50% slevy se dočkáte u hotelových pobytů, které si budete vyhledávat ne dřív jak měsíc dopředu. Například The Student Hotel nabízí hotelový pokoj s vlastní koupelnou, manželskou postelí a luxusním výhledem za 1900 korun na noc (z původních tří tisíc dvě stě padesáti). Tedy 950 korun na osobu/noc.  K ybavení hotelu patří zdarma wi-fi připojení na pokojích.

The Student Hotel, Amsterdam. Booking.comHotel je vzdálený 100 metrů od stanice metra, 2 minuty od tramvajové zastávky nebo 10 minut jízdy na kole od centra. Moderní kontinentální hotel nabízí služby vlastního baru, restaurace či fitness centra. Děti jsou v hotelu vítány, domácí mazlíčci nikoliv.

Na Amsterodamu je kuriózní nejvyšší počet různých národností v jednom městě a to 177. (Kupříkladu New York disponuje „jen“ sto padesáti.)  Historické centrum města odráží nesmírné bohatství Amsterodamu v 16. a 17. Století, a z té doby pocházejí i typické a krásné amsterodamské kanály. Vy navštivte určitě aspoň ty tři nejznámější, a to Herengracht (kanál pánů), Kaizersgracht (kanál císařů) a Prinsengracht (kanál princů). Určitě také nevynechejte alespoň jednu památku na největší nizozemské umělce- Vincenta van Gogha a Rembranta. Rembrantův dům – Rembrandthuis anebo Van Goghovo Muzeum i s vystavenými obrazy některých jeho slavných současníků.

Pobyt v hotelu The Student Hotel Amsterdam objednávejte na tomto odkazu. 

Pokoj Superior v The Student Hotel Amsterdam, Booking.com

Vložil/a: Tereza Chaloupková 30.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!