Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Akční ceny hotelů v Amsterodamu

Amsterdam, Wikipedia.org

Amsterodamské uličky, kanály a coffee shopy se rozhodně nejeden z vás už rozhodl navštívit. Teď už nebudete déle váhat, až zjistíte, že se v Amsterodamu dá levně ubytovat i v luxusních a trendy hotelech. Až 50% slevy se dočkáte u hotelových pobytů, které si budete vyhledávat ne dřív jak měsíc dopředu. Například The Student Hotel nabízí hotelový pokoj s vlastní koupelnou, manželskou postelí a luxusním výhledem za 1900 korun na noc (z původních tří tisíc dvě stě padesáti). Tedy 950 korun na osobu/noc.  K ybavení hotelu patří zdarma wi-fi připojení na pokojích.

The Student Hotel, Amsterdam. Booking.comHotel je vzdálený 100 metrů od stanice metra, 2 minuty od tramvajové zastávky nebo 10 minut jízdy na kole od centra. Moderní kontinentální hotel nabízí služby vlastního baru, restaurace či fitness centra. Děti jsou v hotelu vítány, domácí mazlíčci nikoliv.

Na Amsterodamu je kuriózní nejvyšší počet různých národností v jednom městě a to 177. (Kupříkladu New York disponuje „jen“ sto padesáti.)  Historické centrum města odráží nesmírné bohatství Amsterodamu v 16. a 17. Století, a z té doby pocházejí i typické a krásné amsterodamské kanály. Vy navštivte určitě aspoň ty tři nejznámější, a to Herengracht (kanál pánů), Kaizersgracht (kanál císařů) a Prinsengracht (kanál princů). Určitě také nevynechejte alespoň jednu památku na největší nizozemské umělce- Vincenta van Gogha a Rembranta. Rembrantův dům – Rembrandthuis anebo Van Goghovo Muzeum i s vystavenými obrazy některých jeho slavných současníků.

Pobyt v hotelu The Student Hotel Amsterdam objednávejte na tomto odkazu. 

 

 

   
  Čtěte také:
 

Amsterdam - Benátky severu

 

Amsterdam z jiného pohledu

   


Pokoj Superior v The Student Hotel Amsterdam, Booking.com

Vložil/a: Daniel Česák 30.09.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.