Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Čtyři dny v Římě pro dva za 5 tisíc korun a letecky

Ilustrační foto - Grand hotel FlemingV našem vyhledávači levného ubytování jsme opět narazili na velmi zajímavou slevu - až 75%! Za dvoulůžkový pokoj, který původně stál něco málo přes 14 tisíc korun, nyní zaplatíte za 4 noci jen 3 570 korun! To v kombinaci s níže uvedenou letenku tvoří hodně levný balíček - dvě osoby za pobyt v Římě zaplatí cca. 5 tisíc korun! A to za ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu!

 

Více nabídek levného ubytování hledejte zde. Další levné letenky pro změnu najdete na této podstránce webu Radicestujeme.

 

z Brno Tuřany do Řím Fiumicino - odlet 5.12./návrat 9.12.
Wizz Air (Wizzair) (objednat)
744 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

 

Ubytování v luxusním hotelu s 75% slevou

V Grand Hotelu Fleming budete mít možnost poznat klidnější, obytnou část Říma. Nachází se 10 minut autem od Auditoria a Olympijského stadionu a nabízí dobré dopravní spojení do centra města. Grand Hotel Fleming stojí na šikovném místě poblíž římského silničního a dálničního obchvatu GRA, takže cestování po okolí je jednoduché.

Autobusy stavící poblíž hotelu vás za 15 minut zavezou do Vatikánu, kde máte k dispozici metro, které vás zaveze po celém městě.

 

Grand Hotel Fleming Ilustrační foto
Tor Di Quinto, Řím
3 570 - za 2 osoby/4 noci
Více

 

Celkové náklady

(v ceně letenky jsou taxy, bez poplatku za platbu, který může být nulový. V ceně letenky je také příruční zavazadlo. Pokud budete chtít odbavit větší zavazadlo, přičtěte k letence ještě 30 €)

 

2 osoby - 4 noci v Grand Hotelu Fleming + letenky =
5 058 korun

 

Hotel objednávejte zde, letenku pak u Wizzairu.

 

 

Fotografie hotelu Fleming

Ilustrační foto Ilustrační foto
Ilustrační foto

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.09.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.