Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Historické Athény

Ilustrační fotoDnes je konec školního roku, pro školáky začínají dvou měsíční prázdniny. Pro třeba studenty a milovníky kultury a historie tu máme řecké hlavní město Athény, které můžete navštívit a za přijatelnou cenu najít ubytování. Například pro 2 osoby na 7 nocí za 3607,-Kč, nebo pro 3 osoby za 4509.-Kč. Další možnost ubytování je za 4491,-Kč – 2 osoby na 7 nocí.

Dnes snad nenajdeme nikoho, kdo by neznal  Akropolis (chrámový okrsek). Svědčí o tom také množství turistů mířících k Akropoli hlavně v průběhu prázdnin. Není proto divu, že je Akropole nominována na jeden ze 7 divů moderního světa. Určitě k tomu přispěly i stavby, které se zde tyčí – Partheón, nejznámější chrám starověku zasvěcený ochránkyni Athén, bohyni Athéně. Vstupné je 12 EUR. (obsahuje 6 jednotlivých vstupenek, 2 Vám ubydou cestou na samotnou Akropoli, další Vám vezmou v Románské Agore, v Kerameikosu atd...), ale POZOR: studenti, kteří se prokážou nějakým průkazem, mají vstup zdarma!


Další památky co stojí za to vidět: Poseidonův chrám, Chrám Dia Olympského, Plaka, Chrám Athény Niké, Athénská Agora, Partheón, Dionýsovo divadlo a mnoho dalších.

 

Arta Hotel *
12, Nikitara str., 10678 Atény
3607 - za 2 osoby/7 nocí
Více

 

Soho Hotel  **
Menandrou 25, 10553 Atény
4491 - za 2 osoby/7 nocí
Více

 

Hotel Cosmos  ***
Psarron 16, Metaxourgeio, 10438 Atény
4329 - za 2 osoby/7 nocí
Více

 

Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.06.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!