Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Historické Athény

Ilustrační fotoDnes je konec školního roku, pro školáky začínají dvou měsíční prázdniny. Pro třeba studenty a milovníky kultury a historie tu máme řecké hlavní město Athény, které můžete navštívit a za přijatelnou cenu najít ubytování. Například pro 2 osoby na 7 nocí za 3607,-Kč, nebo pro 3 osoby za 4509.-Kč. Další možnost ubytování je za 4491,-Kč – 2 osoby na 7 nocí.

Dnes snad nenajdeme nikoho, kdo by neznal  Akropolis (chrámový okrsek). Svědčí o tom také množství turistů mířících k Akropoli hlavně v průběhu prázdnin. Není proto divu, že je Akropole nominována na jeden ze 7 divů moderního světa. Určitě k tomu přispěly i stavby, které se zde tyčí – Partheón, nejznámější chrám starověku zasvěcený ochránkyni Athén, bohyni Athéně. Vstupné je 12 EUR. (obsahuje 6 jednotlivých vstupenek, 2 Vám ubydou cestou na samotnou Akropoli, další Vám vezmou v Románské Agore, v Kerameikosu atd...), ale POZOR: studenti, kteří se prokážou nějakým průkazem, mají vstup zdarma!


Další památky co stojí za to vidět: Poseidonův chrám, Chrám Dia Olympského, Plaka, Chrám Athény Niké, Athénská Agora, Partheón, Dionýsovo divadlo a mnoho dalších.

 

Arta Hotel *
12, Nikitara str., 10678 Atény
3607 - za 2 osoby/7 nocí
Více

 

Soho Hotel  **
Menandrou 25, 10553 Atény
4491 - za 2 osoby/7 nocí
Více

 

Hotel Cosmos  ***
Psarron 16, Metaxourgeio, 10438 Atény
4329 - za 2 osoby/7 nocí
Více

 

Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 

 

   
  Čtěte také:
 

Doba letu do Athén

 

Městská doprava v Athénách

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.06.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.