Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Hledáte, kde se levně ubytovat v Budapešti? Akční cena 258 korun na noc!

Budapešť, Maďarský parlament. Wikipedie.cs

Skvělou levnou nabídku ubytování pro dvě osoby naleznete v Synagogue View Premium Residence. Rezidence, která disponuje skvělou polohou blízko centra, nabízí pokoj s velkou manželskou postelí a vlastní koupelnou se sprchou jen za 516 korun. Tedy 258 Kč za osobu!

Pokoj v Synagogue View Premium Residence. Booking.comSynagogue View Premium Residence se nachází jeden kilometr od břehu Dunaje. Nabízí dokonce i pokoje vhodné pro alergiky. Wi-Fi funguje zdarma po celém penzionu. Hosté můžou využívat společenskou místnost a společnou kuchyň. Obchod s potravinami je vzdálen sto metrů. Nejbližší stanici metra máte v dosahu dvě stě metrů. Ubytovnání si prohlížejte zde.

 

Výhled z okna z ubytování Synagogue View Premium Residence Budapešť je jediné velkoměsto na světě, které stojí víceméně na bublající půdě. V Budapešti se nachází více jak stovka termálních pramenů. Velmi známé lázně Gellért jsou vzdálené asi 1,8 km od penzionu Synagogue View Premium Residence. 
A vy určitě budete chtít takovou typickou budapešťskou aktivitu vyzkoušet. Cena celodenní vstupenky je 3 700 maďarských forintů. (Přičemž 100 HUF= cca 8,9 Kč). Lázně Gellért využívají 13 pramenů, teplota vody se pohybuje mezi 27 až 48°C. Voda v těchto lázních obsahuje radium a léčí kloubní, gynekologické a nervové potíže. Lázně jsou přístupné i veřejnosti, mezi hlavní atrakce patří venkovní bazén s vlnobitím.

Řeťezový most přes Dunaj, Budapešť. Wikipedia.cs

Vložil/a: Tereza Chaloupková 17.10.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!