Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Hledáte, kde se levně ubytovat v Budapešti? Akční cena 258 korun na noc!

Budapešť, Maďarský parlament. Wikipedie.csSkvělou levnou nabídku ubytování pro dvě osoby naleznete v Synagogue View Premium Residence. Rezidence, která disponuje skvělou polohou blízko centra, nabízí pokoj s velkou manželskou postelí a vlastní koupelnou se sprchou jen za 516 korun. Tedy 258 Kč za osobu!

Pokoj v Synagogue View Premium Residence. Booking.comSynagogue View Premium Residence se nachází jeden kilometr od břehu Dunaje. Nabízí dokonce i pokoje vhodné pro alergiky. Wi-Fi funguje zdarma po celém penzionu. Hosté můžou využívat společenskou místnost a společnou kuchyň. Obchod s potravinami je vzdálen sto metrů. Nejbližší stanici metra máte v dosahu dvě stě metrů. Ubytovnání si prohlížejte zde.

 

Výhled z okna z ubytování Synagogue View Premium Residence Budapešť je jediné velkoměsto na světě, které stojí víceméně na bublající půdě. V Budapešti se nachází více jak stovka termálních pramenů. Velmi známé lázně Gellért jsou vzdálené asi 1,8 km od penzionu Synagogue View Premium Residence. 
A vy určitě budete chtít takovou typickou budapešťskou aktivitu vyzkoušet. Cena celodenní vstupenky je 3 700 maďarských forintů. (Přičemž 100 HUF= cca 8,9 Kč). Lázně Gellért využívají 13 pramenů, teplota vody se pohybuje mezi 27 až 48°C. Voda v těchto lázních obsahuje radium a léčí kloubní, gynekologické a nervové potíže. Lázně jsou přístupné i veřejnosti, mezi hlavní atrakce patří venkovní bazén s vlnobitím.

Řeťezový most přes Dunaj, Budapešť. Wikipedia.cs

 

   
  Čtěte také:
 

Mapa metra v Budapešti

 

Zorientujte se v budapešťské MHD

   


Vložil/a: Daniel Česák 17.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.