Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování v Helsinkách již od 330 Kč!

Helsinky, en.wikipedia.orgAno, i v Helsinkách, které jsou známé, jako dražší evropské město, seženete levné ubytování. CheapSleep Hostel v Helsinkách nabízí až 34% slevy. Za 330 Kč za noc se vyspíte v 18 a 20 lůžkovém pokoji v centru Helsinek.

Obecné informace a vybavení

Hostel nabízí kromě společných smíšených pokojů i pokoje ženské. Ubytování v 10 lůžkovém ženském pokoji vás přijde na 440 Kč za noc. Ceny za 18 lůžkový ženský a smíšený pokoj jsou stejné. Kromě společných pokojů nabízí hostel také dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí. Cena za pokoj za noc je 3000 Kč. V ceně je samozřejmě bezdrátové připojení k internetu, využívání kuchyňky a ložní prádlo. Koupelny jsou buď společné, nebo vlastní na pokojích. V hostelu jsou kromě kuchyněk, které můžete libovolně využívat, také prodejní automaty s nápoji a občerstvením. Všechny prostory v hostelu jsou nekuřácké, jsou vybaveny topením a zvukovou izolací. Hostel je bezbariérový a disponuje výtahy.

Jídelna, booking.comKoupelna, booking.comPokoj-booking.com

Poloha

Umístění hostelu je velmi příznivé. Do centra se dostanete asi za 10 minut autobusem. Zastávka autobusu se nachází 100 m od hostelu. Od helsinského vlakového nádraží je hostel vzdálený 3 km a z letiště jezdí autobus přímo k hostelu.

Děti a zvířata

V CheapSleep Hostelu se mohou ubytovávat děti od 12 let. Na pokoj je možné přiobjednat 1 přistýlku, za kterou zaplatíte 20 euro za noc.

Zvířata nejsou povolena.

Ubytování si můžete zarezervovat zde.

Helsinki, cs.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 29.09.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!