Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

V Bulharské Sofii se lze pohodlně ubytovat za 207 korun na noc.

katedrála sv. Alexandra Něvského v Sofii Zdroj: cs.wikipedia.orgPakliže cítíte volání dálek a chcete se porozhlédnout po jiných než klasických, turisty zavalených západních městech, je pro vás Sofie tou správnou volbou. A to nejenom proto, že v tomto bulharském hlavním městě se dá sehnat příjemné ubytování poměrně dost lacino. Například v Hostelu Elegance, který se nachází 1,4 km od hlavního vlakového nádraží v Sofii, zaplatíte za dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou koupenou 414 korun, tedy pouze 207 kč/osoba/noc.  

Pokoj v Hostelu Elegance v Sofii, zdroj: Booking.comPokud cestujete jednotlivě, vychází ubytování ještě výhodněji, pouhých 193 korun za jednu postel ve vícelůžkovém pokoji. Je třeba dodat, že Hostel Elegance dostává svému jménu a jeho vybavení působí elegantněji a čistěji než u mnohých hotelů, takže není třeba se něčeho obávat. Tyto ceny jsou dostupné v týdnu od 22. září.

Elegance Hostel v Sofii a nabízí prostornou společenskou místnost. Všechny pokoje mají Wi-Fi zdarma a klimatizaci. V Hostelu Elegance je po celý den zdarma k dispozici káva a čaj a jídla si lze připravovat ve vybavené sdílené kuchyni. Vypůjčit si můžete fén, žehličku a žehlicí prkno a využívat můžete také pračku. Hostel je vzdálený 5 minut chůze od obchodu a restaurace. Do centra Sofie je to procházkou 15 minut. Stanice metra Opalčenska a Serdika jsou od hostelu vzdálené 750 metrů. 

Pokoj v Hostelu Elegance, zdroj: Booking.comA tak můžete pohodlně dojet do centra a prohlídnout si například jednu z 9 Sofijských univerzit, či Katedrálu sv. Alexandra Něvského z 20. století, či byzantskou baziliku sv. Sofie z 6. století. Sofie byla dobyta a obývaná mnoha kulturami a tak si můžete prohlédnout kostel sv. Jiří ze 4. století z dob římské nadvlády či mešitu Banja Baši z dob turecké nadvlády v 16. století.

 

Ubytování v Hostelu Elegance si prohlížejte a objednávejte prostřednictvím tohoto odkazu.

 

 

 

 

 

   
  Čtěte také:
 

Doba letu do Sofie

 

Letiště Sofie (SOF)

 

Vše, co byste měli vědět o městě Sofie

   

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 09.09.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.