Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Jak si správně naplánovat vlastní poznávací zájezd?

Poznávací zájezdMnoho poznávacích zájezdů dnes nabízejí cestovní kanceláře. Pokud je ale nevyužijete, můžete výrazným způsobem ušetřit. Podívejte se spolu s námi na to, jak si vlastní poznávací zájezd naplánovat co nejlépe. Základem je samozřejmě doprava. Dnes se vyplatí koupit levné letenky, což učiníte pohodlně prostřednictvím internetu. Díky nízkonákladovým společnostem tak mohou některé zpáteční lety vyjít třeba i na sumu, která lehce přesahuje jeden tisíc korun českých.

 Nezapomínejte také na transfer

Jakmile máte letenku zarezervovanou, nezapomínejte také na transfer z letiště do centra města.

Dnes není problém si zarezervovat třeba:

- Soukromé taxi

- Místo v mikrobuse

- Místo ve specielních letištních vlacích

V mnoha případech můžete tento krok absolvovat už v rámci objednávky letenek. Řada společností to totiž nabídne jako doplňkovou službu. Příkladem může být třeba nabídka letenek Wizz Air. Ta nás překvapí i celou řadou dalších doplňkových služeb, které pro nás mohou být k dispozici. Jakmile máme i toto zařízeno, vybíráme hotel.

I jeho rezervaci zvládnete online

Stejně jako letenku, tak i hotel je dobré zarezervovat ještě před vaším odletem. Dnes to není vzhledem k rezervačním systémům nic složitého. Vybírat můžete jak z kvalitních možností, tak i těch ekonomičtějších – kam patří třeba apartmány, nebo také hostely. Jakmile máte ubytování vybráno, zabookováno a zaplaceno, můžete přistoupit k plánování vaší cesty.

Vytvořte si praktický itinerář

Díky němu tak budete mít celý výlet naplánovaný do posledního detailu, díky čemuž nezapomenete navštívit žádná zajímavá místa. S plánováním by mělo být spojeno i zjištění konkrétních jízdních řádů. Ne vždy se můžete pohybovat jenom v rámci města a tak je dobré znát třeba možnosti vlakových nebo autobusových spojů. Stejně tak ale myslete i na dopravu na letiště v den odletu. Pokud nevyužijete městské dopravy, je možné využít parkování na letišti v Praze, které si lze také zarezervovat několik dní před vaším odletem. Proč to udělat? Jelikož vás poté dané možnost vyjde výrazně levněji.

 

 

   
  Čtěte také:
 

Jak vypadá letenka?

 

Přeprava zvířat letadlem

 

Vyhledávače nejlevnějších letů

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.