Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Nízkonákladovka Ryanair začne létat do Jordánska (i z Prahy)

Celkem 14 nových přímých tras spojí Evropu s městy Ammán a Aqaba. Přední evropský nízkonákladový dopravce Ryanair spustí přímé lety mezi Evropou a Jordánskem a to již od března 2018.

 

"Tento záměr byl oznámen dnes ministryní cestovního ruchu Linou Annabovou na konferenci Jordánsko 2018," uvedl internetový portál Arabianbusiness.

Nové linky spojí Ammán s Milánem, Budapeští, Boloní, Krakovem, Bukureští, Paphosem, Prahou, Bruselem, Vilniusem a Varšavou.

Aqaba na jihu země nabídne lety z Atén, Říma, Kolína nad Rýnem a Sofie. Lety do Paphosu začnou v březnu, zatímco do Aqaby až v říjnu.

 

 

"Jsme potěšeni, že Ryanair spustí 14 nových tras z Evropy do Jordánska," řekla ministryně Annabová. " Je to významný pokrok v oblasti cestovního ruchu Jordánska, který nabídne cestujícím do Evropy širší výběr a ušetří značné množství finančních prostředků."

 

"Tyto nové linky pomohou obchodním a turistickým cestujícím z jedenácti evropských zemí do jedné z nejatraktivnějších turistických destinací na světě," řekl ředitel Ryanairu David O'Brien.

 

Cenová politika na této trase nebyla zatím oznámena, letenky mají být v prodeji do konce tohoto měsíce.

 

                            Mohlo by vás zajímat: Slevový voucher Ryanair

 

 

 

Čtěte také:

Ryanair začne létat na podzim z Prahy na letiště Beauvais u Paříže

Plánování letů bude jednoduší. Google uvedl do provozu nový vyhledávač letenek

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.02.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.