Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová letecká linka mezi Karlovýma Varama a Moskvou. Cena letenek kolem 2 tis. Kč

Aerolinie Pobeda spojí od 17.2. 2018 naše největší lázně s hlavním městem Ruska přímým leteckým spojem. Využít tuto linku bude možné 2x týdně a to v sobotu a pondělí. Dceřinná společnost Aeroflotu nastavila cenovou úroveň nejlevnějších letenek na příznivých 70 Euro / 1 820 Kč (za obousměrný let).

 

 

Trasa: Karlovy Vary  (KLV) – Moskva, Vnukovo (VKO) a zpět

Letenky lze rezervovat již nyní přímo přes web aerolinky Pobeda.

 

Nízkonákladová letecká společnost Pobeda vznikla roku 2014 jako dceřinná společnost ruského Aeroflotu a v současnosti disponuje 16 letouny typu Boeing 737-800. Od konce roku 2015 spojuje každý den Bratislavu s moskevským letištěm Vnukovo, více informací zde.

 

 

Pobeda Boeing 737-800, By Anna Zvereva from Tallinn, Estonia (Pobeda, VQ-BTD, Boeing 737-8MA) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

 

 

 

 

                                                     Průvodce Moskvou

Moskva

 

 

 

Dříve napsáno:

Plánování letů bude jednoduší. Google uvedl do provozu nový vyhledávač letenek

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.12.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.