Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nové autobusové linky Flixbusu do Kodaně a Terstu

Nová linka do hlavního města Dánska nočním autobusem bude k dispozici 7x týdně, každý den povede do Lince přes slovinské lázeňské město Bled a Lublaň až do italského přístavního města Terst. Druhý spoj nabídne přímou jízdu z Prahy do Kodaně. To je nová nabídka FlixBusu, autobusy začnou na obou trasách jezdit od 26. dubna 2018.

 

 

 

         
    Z Prahy Florenc bude přímá linka do Kodaně odjíždět denně ve 20:40. Cesta potrvá cca 13 h 25m. Cena jednosměrných jízdenek začíná na 999 Kč.
   
         

 

 

 

     
  2. trasa: Praha Florenc, České Budějovice, Linec, Klagenfurt, Villach, Bled , Lublaň, Terst. Cena jízdenky Praha - Terst začíná na 729 kč / jeden směr.
 
     

 

 

Letos v březnu již dopravce Flixbus oznámil rozšíření svého provozu do Chorvatska, když zavedl nový spoj z Prahy Florenc do chorvatské Slavonie.  Psali jsme zde. Více na: https://www.euro.cz/byznys/flixbus-nabidne-nove-prime-linky-do-kodane-a-terstu-1401585#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink

 

 

 

                                  O jezeře Bled čtěte zde

 
 

 

 

 

 

               Pěšky historickým centrem Kodaně za jediný den

 
 

 

 

 

 

 
 
     
Vložil/a: Daniel Česák 11.04.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.