Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Blue Air zahájí příští rok lety z Prahy do Bukurešti

Nabídka leteckých spojení z našeho hlavního města se postupně rozšiřuje o nové aerolinky. Od 28. března 2021 zahájí provoz na trase Praha - Bukurešť rumunský dopravce Blue Air.

Přímé lety budou zájemcům k dispozici 5x týdně ( krom úterý a soboty). Na dvouhodinový let nasadí Blue Air letoun Boeing 737-800 pro 189 cestujících.

Letenky jsou již v prodeji na webu dopravce ww.flyblueair.com.

Nová linka tak posílí dosavadní spoje z Prahy do rumunské metropole. Na trase své lety již provozují společnosti ČSA, Tarom a Wizz Air.

 

Blueair2011 / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)

 

Alan Lebeda [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html) or GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)]

 

 

O dopravci: Blue Air je nízkonákladová letecká společnost. Sídlo má v Bukurešti a hlavní základnu na zdejším letišti Henriho Coandy. Od roku 2016 je největší aerolinií v Rumunsku podle počtu přepravených cestujících. Společnost byla založena v roce 2004, v roce 2017 létala do více než 70 evropských destinací.

   

 

Zdroj zprávy: prg aero

 

   
  Čtěte také:
 

10 důvodů, proč jet na dovolenou do Rumunska

 

Vše, co byste měli vědět o městě Bukurešť

   
Vložil/a: Daniel Česák 27.08.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.