Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Brela, perla, kterou musíte poznat

Chcete úchvatné letovisko na Makarské riviéře, které má jedinečnou atmosféru? Pak dejte svůj hlas Brele! V Brele se budete cítit jako v lázeňském městě. Není rušná, a přitom je každý večer co navštívit a přes den co obdivovat.

 

 

 

 

V Brele jsou pláže, kde strávíte celý den

Drobné oblázky a rozlehlá široká pláž. Pláž, která je příjemně stíněná. Pláž, která sice sousedí s promenádou, ale rozprostírá se pod ní. Hosté, kteří se prochází po promenádě pak nikterak neruší pohodlí těch, kteří podřimují a užívají si sluneční paprsky.

V Brele se nachází několik hotelů a celá řada apartmánů v těsné blízkosti pláže. Přesto se na pláži nebudete cítit stísněně a není třeba se na pláž vypravit v brzkých ranních hodinách, abyste si zajistili příhodné místo, jak je tomu v některých rušnějších letoviscích. Město je příjemně zastíněné piniemi, dokonce i cesta z hotelových kapacit k promenádě je zpravidla ve stínu. Mírný vstup do vody ocení především rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. V Brele je rozhodně jedno z nejpříjemnějších koupání a její pláže si získávají rok od roku větší popularitu.

 

 

Na procházku z Brely

Jistě vás při první procházce okouzlí přístav a pohled na kamenný ostrůvek, který se stal symbolem města. Delší procházky vám umožní poznat i jiná místa. Letoviska na Makarské riviéře jsou vzájemně propojena promenádou, která nabízí příjemné procházky do sousedních měst. Brela těsně sousedí s rušnější a oblíbenou Baška Vodou. Jen pár minut a můžete navštívit celou řadu atrakcí pro děti nebo nočních barů, diskoték a tanečních teras s živou hudbou. A když se budete chtít projít ještě dál? Dojdete až do města Makarská, které určitě není třeba blíže představovat. Jistě se však budete rádi vracet k poklidné atmosféře Brely.

 

Pospěšte si

Mnoho míst a mnoho hotelů v Chorvatsku nabízí za výhodnou cenu neobsazené pokoje těsně před termínem nástupu. Pobyty pod hlavičkou last minute jsou velmi oblíbené. Pozor však v případě, že byste chtěli zamířit právě do Brely. Místní hotelové kapacity jsou natolik oblíbené, že bývají zcela vyprodány již dlouho před začátkem turistické sezóny. Město je velmi vyhledávané nejen u české klientely, ale i u německé, holandské a francouzské. Tady není důvod čekat. Je mnohem lepší si pobyt zamluvit s předstihem. I včasný nákup vám může přinést zajímavou slevu z pobytu. A především vám zaručí volné místo v jednom z nejkrásnějších měst Makarské riviéry.

Autor: Iva Vendolská

 

 

Brela, zdroj videa: YouTube CC, autor: Robert Polasek

 

     
                    Hotely v této lokalitě přes booking.com  
     

 

 

 

Čtěte také:

Autobusové linky do Chorvatska posílí Flixbus i Student Agency

S Flixbusem na prázdniny do Chorvatska ještě ...

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 24.04.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.