Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     

Do Zatonu s malými dětmi

Zaton je rozlehlý kempový areál poblíž Zadaru. V Zatonu naleznete celé apartmánové městečko se spoustou atrakcí, několik bazénů, obchody, stánky i večerní program. U Zatonu je nádherná písčitá pláž s velmi mírným vstupem do vody. Děti budou toto místo milovat!


   

Areál s perfektním vybavením

O Zatonu je opravdu možné mluvit jako o letním městečku. Najdete zde mnoho apartmánových domů, vždy s několika oddělenými vstupy, dvory a terasami. Tyto domy jsou seřazeny abecedně do jednotlivých ulic pro lepší orientaci. Naleznete zde velmi kvalitní ubytovací služby a zvolit si můžete i luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkových apartmánech. Apartmány jsou buď v přízemí nebo v prvním patře. Za řadami apartmánových domů jsou místa pro mobilní domky, pro karavany, a dokonce i pro stany. V areálu je bezpočet obchůdků, stánků, restaurací i barů, a především úžasné vyžití pro děti.

 

   

V Zatonu se pyšní krásnými bazény

V areálu je nejen celá řada dětských hřišť, ale i je nádherný bazén s vodními atrakcemi. Hned za bazénem je už vstup na nádhernou pláž. Široká a skutečně rozlehlá pláž vám poskytne dostatek pohodlí.

 

 

Ze Zatonu na výlet

Poblíž Zatonu se nachází dvě velmi turisticky zajímavé lokality. Jednou je malá vesnička Nin, která je vyhledávaná pro své léčivé bahno. Kdo si vyjede na výlet do vesničky Nin, může si užít nádhernou písčitou pláž, která se zcela vymyká vzhledu tradičních  chorvatských pláží. Kolem laguny je mnoho atrakcí pro děti a navštívit můžete i muzeum soli. Kousek za vesničkou Nin je možné si prohlédnout saliny, kde se získává sůl z mořské vody. Druhým zajímavým tipem na výlet je velký a rušný Zadar. V Zadaru si můžete na úchvatném poloostrově prohlédnout jeho historickou část, kde je celá řada významných památek. Dochovala se i část původního opevnění. V Zadaru si rozhodně nesmíte nechat ujít unikátní mořské varhany!

 

 

 

 

   Hotely v Zatonu a okolí přes booking.com

 

 

 

 

 

Poloha Zatonu, zdroj mapy - openstreetmap.org

 

 

 

 

Zaton, zdroj videa: YouTube CC, autor: Sneakbal

 

 

   
  Čtěte také:
 

Velká chorvatská letiště

 

Jak dlouho trvá let do Chorvatska

   

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.05.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.